mintekst

Komentarze autora

 • 11.04.2013 08:43

  Martynka w szeregu ludzi honoru

  Szanowna Martynko.Pani teksty,bardzo merytoryczne,pisane niezwykle zrozumiale dla każdego czytelnika były i są bardzo istotne w obecnych czasach.Ja zaliczam Panią do grona tych zasłużonych Polek która broni honoru polskiego dziennikarstwa.Ten tekst w 3 rocznicę tragedii Polski jest przykładem.Mam nadzieję że w niedalekiej przyszłości wszyscy Polacy którzy bronią w sumie honoru i godności Polski kiedy ta jest obecnie na kolanach,sponiewierana i upodlona przez Putina przy haniebnej postawie obecnie rządzących, będą dumni ze swojej pracy.

 • 09.04.2013 18:31

  @seaman

  Szanowny Seamanie miernota w stosunku do groteskowego chama to delikatne określenie.Mam świadomośc że są to ostre słowa ale według wykładni sądu nie są obraźliwe.Ja nie jestem w stanie zrozumieć człowieka który z pianą na ustach przeczy że 2x2=4 i twierdzi że jest 5.Bo jak inaczej można przedstawić prawdę o kompromitacji komisji Millera o czym w tak merytoryczny sposób mówili panowie Lisicki i Karnowski.Myślę że Krzemiński świadomie robi to co robi aby osiągnać swój cel.Wiele postaci z polityki i świata kultury kundliło się w sposób niepojęty dla normalnego człowieka i osiągało swoje.Lista tych kundli jest długa.Bo czy można inaczej zrozumieć postawę Krzemińskiego?

 • 09.04.2013 17:52

  Boże chroń młodych przed Krzemińskim

  Współczuję studentom takiego wykładowcy jak Krzemiński.Przyznam że nie wyobrażam sobie aby taki cham i propangadzista kłamstwa i nienawiści mogł czegoś nauczyć młodych ludzi.Niewobrażalna głupota i zatrzewienie z pianą na gębie gdy ktoś ośmieli się mieć inne zdanie.Tylko tacy (obecnie) ludzie podobnie jak cyngle Michnika (Wroński)potrafią kłamać,kpić z ludzi którzy spokojnie i merytorycznie przedstawiają swoje argumenty.Wczoraj było to bardzo widoczne.

 • 14.03.2013 09:25

  Hmm.....

  Tragifarsa to delikatne określenie.Ci wybitni watykaniści i redaktorka Olejnik to dramat....

 • 13.03.2013 08:25

  Panie Dorn

  Po tych Pana występach już niebawem zostaną tylko do pisania bajki i suka Saba.I jeszcze jedno.Wiele osób będzie odwracało wzrok na Pana widok albo ostentacyjnie pluło jak pewien starszy pan na widok Michała Kamińskiego przed kościołem w Józefowie k/Otwocka czego byłem świadkiem.Tego Pan nie uniknie.....

 • 11.03.2013 08:28

  Ziobro totalna pomyłka

  Najwięcej drwin z PiS-u i pożywką dla wszelkiej maści michnikowszczyzny i tvn-ów było po idiotycznych decyzjach Ziobry.W imię jego wydumanej ambicji.Działania były słuszne ale wykonanie i jego głupie wypowiedzi były skandaliczne.Do dzisiaj są pożywką dla Millera i propagandzistów Tuska.Ale to co robi obecnie Ziobro jest haniebne i przekreśla wszystko dobre co zrobił dotychczas.Pomijając fakt że wszystko co osiągnął w polityce zawdzięcza ś.p. prezydentowi Kaczyńskiemu czy jego bratu.Dzisiejsze brylowanie na salonach brukselskich byłoby dla niego tylko marzeniem.I dzisiaj przekreślił to i niebawem odejdzie w polityczny niebyt tak jak poseł Dorn po ostatnim wystąpieniu w Sejmie....

 • 07.03.2013 09:11

  Rozum i Lis

  Gdyby kibice angielscy znali prawdziwe oblicze tego "dziennikarza" Lis byłby dzisiaj zapewne na zwolnieniu lekarskim.A swoją drogą gdyby głupota miała skrzydła to Lis fruwałby jak jastrząb...

 • 20.02.2013 08:23

  Niesiołowski to szlachetny człowiek

  Przed godziną w programie B.Rymanowskiego stwierdził Pan że Niesiołowski to szlachetny człowiek a misja profesora Glińskiego to fokcja.Na naszych oczach widać jak stacza się Pan i traci szacunek milionów Polaków które Pan miał jeszcze nie tak dawno.Przyznam że najbardziej zawiodłem się na Panu.

 • 20.11.2012 19:29

  Pana postawa godna podziwu

  Panie Wojtku dziękuję.Za niezłomną postawę.Pana książkę z Mocy bezprawia przeczytaliśmy całą rodziną.Jesteśmy pełni podziwu dla Pana.Obecne Pana słowa na temat tego pszkwilu wobec Polaków są także bardzo wymowne i są wskazówką przede wszystkim dla ludzi młodych często nie zdającyc sobie sprawy z tej manipulacji.A sprawa rotmistrza Pileckiego i Hollywood o czym Pan napisał wszystko wyjaśnia.Dla Pasikowskiego widocznie pieniądze są ważniejsze niż prawda i honor.

 • 30.10.2012 10:12

  Kim pan jest Hypki?

  W TVP info rozmowa z Cezarym Gmyzem i Tomaszem Hypkim.Cezary Gmyz: Nie kłam pan dalej,na pana miejscu schowałbym się teraz w mysią dziurę.Przez dwa lata klamał pan,wystarczy tego.To tak w skrócie....

 • 28.10.2012 10:08

  Tylko taki marsz nam dzisiaj pozostał

  Rodzina moja w komplecie zawsze uczestniczyła w uroczystościach rocznicy odzyskania niepodległości za prezydenta Lecha Kaczyńskiego.Było godnie,uroczyście.Czuło się ogromną dumę.Z przyjemnością obserwowaliśmy też inne rodziny z małymi dziećmi,flagami narodowymi.Niestety urwało się to w 2010r.Z obecnym prezydentem nie chcemy mieć nic wspólnego.Nie chcę już powtarzać dlaczego.Ale w marszu niepodległości bedziemy szli.Tylko tyle na dzien dzisiejszy nam pozostało.Podzielam Pani pogląd.

 • 09.10.2012 13:18

  Bez twarzy,honoru i odrobiny moralności

  Szanowny Panie.Z jednym się zgadzam że miała prawo odejść z PiS-u bo jest wolnym człowiekiem.Natomiast cała reszta do czego posunęła się JKR to kompromitacja i upadek całkowity tej kobiety.Ja będąc w jej skórze nie mógłbym spojrzeć prosto w oczy żadnemu człowiekowi,ze wstydu.Ile trzeba mieć tupetu i podłości aby mówić teraz to co mówi JKR.Jak ona może spojrzeć w lustro albo w oczy swoim dzieciom? I druga sprawa to ludzie,te dwadzieścia parę tysięcy w okręgu w którym głosowano na JKR.Lepiej nie komentować ich wyboru.W każdym normalnym kraju JKR byłaby na śmietniku historii,zapomniana i opluta na ulicy.Dzisiaj "błyszczy",tak jej się wydaje w programie u Lisa i pluje na człowieka który obdarzył ją takim zaufaniem i któremu zawdzięcza wszystko.To upadek człowieka.

 • 01.10.2012 17:14

  Jawny koalicjant

  Palikot słysząc że PSL nie odrzucił spotkania z profesorem Glińskim ujawnił jaką pełni rolę.Najemnicy z TVn24 ujawnili też swoją prawdziwą twarz na konferencji prasowej.Żenada...

 • 28.09.2012 21:33

  Wzruszające chwile

  Relację z całej mszy oraz wszystkie ostatnie mowy na cmentarzu transmitowała TVN24.Szukali za wszelką cenę sensacji aby mieć z czego potem drwić.Ostatnie mowy nad trumną ś.p. Anny Walentynowicz wygłoszone przez Jarosława Kaczyńskiego,Janusz Śniadka,Andrzeja Gwiazdę i Antoniego Maciarewicza były wspaniałe i wzruszające do łez...

 • 26.09.2012 14:04

  Hańba i kompromitacja

  Wczoraj Redaktor Gugała (który nie jest dla mnie wzorem dziennikarza) powiedział w rozmowie z wnukiem ś.p. A .Walentynowicz że kiedy był ambasadorem to przydarzyła mu się taka sytuacja że przekazywane było ciało do Polski.Wtedy powiedział przy odprawie trumny obowiązuje ściśle określona procedura a także musi być obecny przedstawiciel Polski przed zamknięciem trumny.Jak było w Moskwie? Hańba i upadek państwa polskiego,komromitacja w świecie.

 • 04.09.2012 20:06

  Bełkot

  Bełkot i nic więcej...

 • 27.08.2012 13:02

  Nie wierzę własnym oczom i uszom

  Czy to jest tekst p.Terlikowskiego? Słynny Popiołek powiedziałby "koniec świata". Podobnie jak obecne zachowanie abp.Michalika.
  Putin pęka ze śmiechu w jak prosty sposób rozgrywa Poljaczków.

 • 25.08.2012 10:05

  Moim zdaniem

  Po komentarzach widać jak wielkie spustoszenie w głowach narobiła GW i TVN (nie biorę pod uwagę dyżurnych psów)Jeżeli normalny człowiek widzi co wyprawia Tusk i jego banda i nadal to popiera to czy taki człowiek ma normalną głowę.W normalnym kraju wielu cwaniaków z tej ekipy gniłoby w więzieniu i rozstało się raz na zawsze z polityką.Jarosława Kaczyńskiego dała nam opatrzność tylko nie wzięła pod uwagę że urodził się wśród tylu głupków,zaślepionych i nie potrafiących myśleć.Inną sprawą jest pytanie czy wobec tak wielu afer i skandali tej ekipy, strach jaki wywołuje u nich możliwość powrotu PiS-u do władzy,czy wielu niezlustrowanych TW czy SB-ków bojących się ujawnienia prawdy o sobie wyniki wyborów jakie mamy są prawdziwe? Śmiem przypuszczać że nie bo nie bardzo wierzę że tylu głupków jest w naszym narodzie co teraz popiera PO....

 • 21.08.2012 08:43

  Państwo?

  Pytanie zasadne tylko na tle wydarzeń z ostatnich kilku lat stwierdzam że państwa naszego nie ma.Gdyby było,nie byłoby katastrofy smoleńskiej,afery amber gold a ludzie piastujący najwyższe stanowiska w państwie mieliby inne zajęcia.

 • 02.06.2012 10:01

  A za kilka dekad....

  W historii nasze prawnuki będą uczyły się że Polska wywołała drugą wojnę światową.Te planowe kłamstwa zmierzają w tym kierunku.W świadomości młodego pokolenia Niemcy już prawie nie istnieją jako zbrodniarze i główni winowajcy tragedii milionów istnień.Dzisiaj wmawia się Polakom że prezydent Obama przejęzyczył się.Przejęzyczyć można się oczywiście mówiąc coś na żywo a nie czytając tekst wcześniej dokładnie przygotowany przez sztab ludzi.Pan Rotfeld przeszedłby do historii gdyby zachował się godnie i nie zważając na żadne protokoły dyplomatyczne zareagował i na żywo sprostował haniebne planowe kłamstwo mające zdyskredytować Polaków a wybielać Niemców co robie się sukcesywnie.A tak to co wyprawiają obecne władze w tej haniebnej dla nas sprawie tylko bardziej nas Polaków kompromituje.