Gdyby Gauck działał w Polsce pan Wywczas jako blogujący przedsiębiorca,dałby mu popalic, czujność Pana jest wielka.Jak zawsze rząd może liczyć na blogujących przedsiebiorców.Proszę wziąc tabletke ,pomoże
Pan piszesz jak funkcjonariusz ekipy rzadzacej i widzi pan wszędzie Kaczyńskiego, jakaś obsesja.Autora pozdrawiam i życzę wielu odsłon i komentarzy, na złość alexom i innym samochwałom
Przypomina to rocznicę wyzwolenia Opola przez sowietów i coroczną rocznicę tego wyzwolenia.Pytanie jakie się nasuwało to kogo wyzwolili Opole było niemieckie a nas, Ślązaków traktowano jak Niemców.Komunisci zawsze kłamali wespół z socjalistami Hitlera.Pozdrawiam
Drogi panie Wywczas dziękuje za ten tekst zawsze watpiłem w naukowców polskich zazdrośnie patrzyłem na zachód gdzie ponoc nauka jest na wyższym poziomie, do wczoraj ,kiedy przeczytałem pana tekst. zrozumiałem ze w Polsce każdy jest naukowcem nawet przedsiebiorca, budowlaniec, parkingowy a nawet senator Libicki.Widziałem świat kolorowo ale wiem że jest on biało -pisowski a ludzie dzielą się na oni, pisowcy i my.Wiem że nawet nauka jest pisowska, naukowcy sa pisowscy, katastrofa jest pisowska.Teraz jednak pod wpływem pana tekstu ,zajmę się patrzeniem na świat własciwie.Na koniec pomyślałem że z pana i wielu innych na tym forum,jest taki badacz i fizyk jak z Nerona poeta. Podsyłam więc ostatnie słowa Petroniusza do cezara- Pozdrawiam o Boski!
"Bądź zdrów, lecz nie śpiewaj, zabijaj, lecz nie pisz wierszy, truj, lecz nie tańcz, podpalaj, lecz nie graj na cytrze, tego ci życzy i tę ostatnią przyjacielską radę posyła ci Arbiter elegantiae." - to ostatnie słowa Petroniusza skierowane do Cezara.
Jak czytam pana tekst to widzę, ponurego, posępnego człowieka.Widzi świat czarno biały, dzieli ludzi na my i oni.głupsi madrzejsi ,wierzący niewierzący. Jest pan biedny widzi pan świat bez kolorów bez nadzieji ale swiat nie jest taki. Jedynie co mogę zrobic to współczuc i pomodlic się za Pana.Pozdawiam
Pani wypociny to przykład zaczadzenia umysłu.Pragnę panią poinformować że życie jest piękne i składa się z wielu kolorów ,nie tylko z pisowskiego a na świecie jest wiele miliardów ludzi a nie tylko Kaczyńscy i pis.
Eli Barbur
@Zet Over
@wywczas
@wywczas
@wywczas
@niemoher
WYWCZAS
@Alex_Disease
AUTOR
Pan Telok ma rację
Wunder WeltWunderman
Wywczas
"Bądź zdrów, lecz nie śpiewaj, zabijaj, lecz nie pisz wierszy, truj, lecz nie tańcz, podpalaj, lecz nie graj na cytrze, tego ci życzy i tę ostatnią przyjacielską radę posyła ci Arbiter elegantiae." - to ostatnie słowa Petroniusza skierowane do Cezara.
AUTOR
@Renata Rudecka-Kalinowska
smutne życie p.Renaty
libicki
BONIECKI to
Panie Tusk rządzi
@Renata Rudecka-Kalinowska
KLOAKA