Reklama na stronach Salon24.pl

image


Salon24 jest platformą blogową. Powstał w 2006 r. i był ewenementem na polskim rynku mediów. Blogi założyli tu czołowi polscy dziennikarze, politycy, eksperci, instytucje, liderzy opinii i tysiące „zwykłych” osób – komentatorów wydarzeń politycznych, gospodarczych, społecznych, kulturalnych. 

Salon24 ma obecnie 75 tysięcy zarejestrowanych użytkowników, każdego dnia tworzą oni 100-200 tekstów. Z serwisu korzysta miesięcznie blisko 600 tysięcy unikalnych użytkowników, mamy blisko 4 miliony odsłon.

Opiniotwórczą siłę naszego portalu docenił w 2011 r. prezydent USA Barack Obama - Salon24 był wówczas jedynym medium, któremu udzielił on wywiadu podczas swojej podróży po Europie: Obama dla Salon24.pl: Polska może być światowym liderem.

To właśnie w Salonie24 kampanię prezydencką w 2010 r. rozpoczął prezes PiS Jarosław Kaczyński: Jarosław Kaczyński dla Salon24: Czas porozumienia.

Wicepremier Waldemar Pawlak na bieżąco relacjonował na swoim blogu w Salonie24 prace rządu.

Blogi mają u nas parlamentarzyści, ministrowie, prezesi firm, eksperci.

Salon24 jest wyjątkowym miejscem w polskiej przestrzeni publicznej, jedynym medium, w którym spotykają się osoby o różnych poglądach – zwolennicy i przeciwnicy rządu, konserwatyści i lewicowcy. Dajemy miejsce i tworzymy dobrą atmosferę do debaty publicznej – tak potrzebnej w demokratycznym państwie.

Codziennie na blogach publikowane są teksty o polityce, gospodarce, sprawach społecznych, kulturze, technologiach, sporcie, jak również o podróżach, architekturze czy stylu życia. Powstają teksty o gotowaniu, modzie i o charakterze poradnikowym.

Salon24 inicjuje dyskusje. We współpracy z naszymi partnerami prowadzimy akcje edukacyjne dotyczące finansów osobistych i profilaktyki zdrowia. Na co dzień piszemy o ważnych wydarzeniach politycznych i gospodarczych, energetyce, kulturze i sporcie.

Zapraszamy do współpracy. Oferujemy szeroki wachlarz możliwości – od emisji standardowych bannerów displayowych po formy niestandardowe, takie jak partnerstwo tematu, prowadzenie bloga firmowego czy akcje edukacyjne. Spektrum możliwości jest nieograniczone. Szyjemy na miarę – ofertę przygotowujemy wspólnie z Klientem, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb.


Zapraszamy do kontaktu mailowrgo: biuro.reklamy@salon24.pl