Salon24.pl

Istniejemy od 2006 roku, jesteśmy jedną z pierwszych platform blogowych w Polsce oraz wiarygodnym źródłem informacji. Oprócz doświadczonych dziennikarzy, treści na portalu tworzy ponad 24 tysiące zarejestrowanych Blogerów.

Salon24.pl to:

85 tys.Zarejestrowanych użytkowników
50 tys.Obserwujących w SM
1,5 mlnUU miesięcznie
4 minutyŚredni czas na stronie
63 tys.Subskrybentów PUSH

SEO

Treści promowane:
Napiszemy dla Ciebie artykuł, który przez określony czas znajdzie się na stronie głównej serwisu lub podstronie kategorii, zapewnimy wsparcie promocyjne treści w mediach społecznościowych.

Linkbuilding:
Wesprzemy Twoją stronę silnymi linkami "do follow" prowadzącymi na wybrana stronę docelową z wybranym anchorem. Możliwe stworzenie wysokiej jakości dedykowanego artykułu.

Masz inny pomysł na wsparcie linkowania swojej marki lub produktu?

Skontaktuj się

Kampanie marketingowe

Bannery displayowe:
Umieścimy Twój banner na stronie głównej Salon24.pl lub na wybranej podstronie. Opcjonalnie stworzymy dedykowany artykuł wraz z banerem prowadzącym bezpośrednio do wybranej strony.

Social Media:
Prowadzimy działania wizerunkowe i poprawiające pozycjonowanie Twojej marki na rynku, wpadające w pamięć kampanie kształtujące nawyki klientów. Możliwe wsparcie influencerskie na kontach o znaczących zasięgach.

Potrzebujesz innej formy promocji?

Skontaktuj się

Eventy

Partnerstwo medialne:
Dedykowane artykuły promujące Twoje wydarzenie, relacja, unikalna domena w serwisie, dedykowany blog lub sekcja na stronie. Wsparcie w mediach społecznościowych. Dołącz do grona prestiżowych wydarzeń, którym patronowaliśmy!

Ogranizacja wydarzeń:
Zorganizujemy dla Ciebie wydarzenie medialne, zaproponujemy listę gości, zaprosimy ważne osobistości i inne media branżowe lub ogólnopolskie. Organizujemy też gale, plebiscyty i konkursy.

Chciałbyś wyróżnić swoje wydarzenie?

Skontaktuj się

Multimedia

Wywiady i rozmowy:
Przeprowadzimy wywiad lub rozmowę z wybranym liderem opinii w nowoczesnym studiu filmowo-podcastowym. Materiał zostanie umieszczony w kanałach Salonu24 oraz w playerze wideo wyświetlanym w serwisie.

Materiały wyjazdowe:
Zrealizujemy i zmontujemy wysokiej jakości materiał w wybranej lokalizacji.
Konferencje, wydarzenia branżowe.

Dotrzyj do odbiorcy, korzystając z kanałów multimedialnych.

Skontaktuj się