36 obserwujących
38 notek
156k odsłon
  2725   0

Smoleńskie zdjęcia -Regeneracja złamanego drzewa -uzupełnienie


I jeszcze jeden podobny przymiar
Kliknij, aby powiększone otworzyć w nowym oknie:
http://i.imgur.com/0ABgraC.jpg


Graf.22 Wysokość funkcjonariusza OMON.


A teraz ten sam funkcjonariusz obok kikuta.
http://i.imgur.com/PZR9Uwl.jpg


Graf.23 Wysokość funkcjonariusza OMON na tle kikuta.
 

A teraz mała zagadka z porównania znanego blogera wielu nicków z pokazania zawartości skrzynki.
Kliknij, aby powiększone otworzyć w nowym oknie: 
http://i.imgur.com/gv83ZoB.jpg


Graf.24 Zagadka.

W stosunku do kikuta jako przymiaru znamy wysokość osób. Dla rosłego funkcjonariusza OMON na graf.23 wspomniałem, iż jest tam widoczny najniższy fragment złamania. A teraz porównanie kikuta z dwóch kierunków różnych od siebie o ca.90°.
Kliknij, aby powiększone otworzyć w nowym oknie:
http://i.imgur.com/jXnnwOC.jpg

 

Graf.25 Porównanie złamania kikuta.

Ciekawe cóż to za „obarzanek” poniżej złamania jest widoczny na zdjęciu głównym. Wiemy już co powinno być widać, a czego widać nie powinno być gdy kierunek fotografowania kikuta był z okolic ST. Ale zapewne chcecie Państwo wiedzieć co to ma wspólnego z funkcjonariuszem OMON, śledczym lub innymi osobami które są widoczne na wcześniejszych grafikach nr.06, 08 i 09.
Nim to opiszę to dla młodszych z Państwa przypomnę swoje lata z pierwszych lat szkoły podstawowej kiedy w domu w zasadzie rodzice mieli mało czasu, aby zająć się dziećmi, telewizji jeszcze nie było, a coś musieliśmy z czasem po szkole zrobić. Jedną z ulubionych zabaw było CHOWANY. Zasad nie muszę wyjaśniać bo nazwa wszystko wyjaśnia. Jak rodzice mieli chwile czasu to np. Ja w pierwszej klasie szkoły podstawowej potrafiłem już wyznaczyć w terenie kąt prosty i to bez żadnego przymiaru wystarczyło cztery proste patyki. W drugiej klasie już znałem podstawy teoretyczne tego wyznaczania. Czasami pomagaliśmy rodzicom w ich pracy zawodowej. Nie mogłem sobie np. darować że koleżanka z klasy w drugiej klasie, szybciej dodawała. Okazało się, że to wynik tej pomocy w sklepie spożywczym.
Otóż wspomniane osoby widoczne na grafikach doskonale mogły by się schować przed okiem aparatu fotograficznego gdyby tylko chciały i wcale nie musiałyby się chylać. Wystarczyłoby stanąć za tą białą osłoną, tuż przy niej, a dla niższych osób to nawet w połowie odległości pomiędzy kikutem a silnikiem.
Kliknij, aby powiększone otworzyć w nowym oknie:
http://i.imgur.com/ykWsOsI.jpg

 

Graf.26 Pole widzenia między kikutem a silnikiem lewym.

Na tej grafice widzimy również, iż osoby widoczne nie dosięgają do „obarzanka”. 2-3 osoby wystają ponad różowo kropkowaną linię ale należy zauważyć, że w tamtych miejscach znajduje się długie wzniesienie ca.0,4m i dlatego wydają się oni bardzo wysocy.
http://i.imgur.com/NzjUb20.jpg

 

Graf.27 Miejsce z którego wykonano zdjęcia z grafik 06,08,09 i jeszcze kilka również z zregenerowanym kikutem. 

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, iż na zdjęciach wykonanych z „platformy” z której wykonano zdjęcie z graf.27 złamanie kikuta winno znajdować się nad głowami osób z graf.08 widocznych na tle zregenerowanego drzewa. Nie pomoże szukanie świecących fotonów.


Jeszcze raz przepraszam że musiałem w sposób łopatologiczny napisać. Na przyszłość proszę o przeczytanie zwiniętych komentarzy.

 

OŚWIADCZAM

Jestem zdrowy, nic mi nie dolega, nie mam skłonności samobójczych, nie przekraczam przepisów ruchu drogowego, nie chodzę po górach, budowy zakończyłem 30 lat temu, prowizorek elektrycznych nie mam, schody są krótkie, poręcze mocne.

Nim zechcą Szanowni Goście podzielić się swoim zdaniem upraszam o zapoznanie się z krótką notką pt.

3zet.salon24.pl/449857,zwiniete-komentarze


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lubię to! Skomentuj17 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka