Z życia zadowolonego emeryta.
Tak dobrze nigdy jeszcze nie było! Pracowałem jak Homer Simson i dzięki temu mam wysoką emeryturę,nawet 14 -ta się nie należy,ale nie narzekam!
1 obserwujący
62 notki
17k odsłon
  238   1

Widzę rękę Glapińskiego,Morawieckiego a nawet Kaczyńskiego!

Radiozet.pl

Puste półki w sklepach. Trwa konflikt z dostawcami towarów
9 sie 2022

Ze względu na negocjacje między supermarketami a dostawcami towarów, w niektórych sklepach pojawiły się puste półki, informuje dziennik "Het Laatste Nieuws". "Belgię czekają najtrudniejsze negocjacje w historii" – napisała największa gazeta w kraju.

"HLN" ostrzega, że ze względu na "ciężkie rozmowy" między tymi podmiotami, niektóre produkty mogą zniknąć z półek na jakiś czas, lub nawet na stałe.

"»Ten produkt jest chwilowo niedostępny«. W ostatnich miesiącach coraz częściej widzimy napisy w supermarketach i eksperci spodziewają się, że w nadchodzących miesiącach będzie się pojawiał coraz częściej" – napisano w "Het Laatste Nieuws".

Gazeta wskazuje, że ze względu na rosnącą inflację oraz rosyjską agresję w Ukrainie podrożały ceny energii i paliw, a także opakowania, takie jak plastik, szkło i tektura, więc dostawcy zażądali od sieci supermarketów wyższych cen.

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/swiat/puste-p%C3%B3%C5%82ki-w-sklepach-trwa-konflikt-z-dostawcami-towar%C3%B3w/ar-AA10to6B?ocid=msedgdhp&pc=U531&cvid=83d437b785c74810e005e06699623f71

Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale