Z życia zadowolonego emeryta.
Tak dobrze nigdy jeszcze nie było! Pracowałem jak Homer Simson i dzięki temu mam wysoką emeryturę,nawet 14 -ta się nie należy,ale nie narzekam!
2 obserwujących
54 notki
15k odsłon
  283   0

W TVN23 i pół już nic o rtęci za to:

 Powiem szczerze, że gdyby się okazało, że to nie jest zrzut toksyny z fabryki, tylko że to jest po prostu efekt zmian klimatu, to ja bym się bał tego jeszcze bardziej, bo to znaczy, że nie możemy z tym nic zrobić, bo zmiany klimatu, niestety, w krótkim czasie nie powstrzymamy - powiedział profesor Piskozub. - Będą jeszcze gorsze susze, Odra będzie jeszcze bardziej wyschnięta, fale upału będą jeszcze większe - ocenił.

https://tvn24.pl/polska/katastrofa-na-odrze-konsekwencje-dla-baltyku-wyjasnia-prof-jacek-piskozub-fizyk-morza-z-instytutu-oceanologii-pan-6070307

Nie jestem profesorem tylko absolwentem gomułkowskiej ośmiolatki:
emeryt ZUS14 sierpnia 2022, 21:17Pierdu,pierdu zawsze są najważniejsze najprostsze rozwiązania,jeszcze w XIX wieku niemieckie kopalnie wyrzucały do rzek Śląska różne wody,także zasolone,huty,koksownie,stalownie też.Po 1945 nie było inaczej. Wisła gdzieś do Sandomierza była zasolona jeszcze za Gierka,też przez zrzuty wód kopalnianych. Niskie stany wód i temperatura wymyły te odwieczne osady denne i tyle!Zwłaszcza po dużych opadach w Czechach!

Lubię to! Skomentuj12 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale