Z życia zadowolonego emeryta.
Tak dobrze nigdy jeszcze nie było! Pracowałem jak Homer Simson i dzięki temu mam wysoką emeryturę,nawet 14 -ta się nie należy,ale nie narzekam!
1 obserwujący
111 notek
31k odsłon
  206   1

Czy Niemcy sobie pozwolą na ciągnący się za nimi smród i to przez lata?

Kwestia reparacji od Niemiec jest skomplikowana, ale nie można powiedzieć, że została zamknięta czy przesądzona. Wszystko jest otwarte - powiedziała adwokat dr Monika Brzozowska. Jej zdaniem istnieje możliwość sporów międzypaństwowych przed międzynarodowymi trybunałami, jak i spraw indywidualnych.

Prawniczka powiedziała, że każda z tych dróg prawnych w różnym zakresie w ostatnich latach była wykorzystywana przez bardzo wiele grup. - Były to nie tylko grupy żydowskie, ale też na przykład Ormianie, mieszkańcy Namibii, ofiary wojen w b. Jugosławii - powiedziała.

- Dlatego uważam, że wszystko jest otwarte. Wymaga to przemyślenia i dobrej analizy prawnej, ale karty są na stole - podsumowała.


Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-adwokat-sprawa-reparacji-skomplikowana-ale-otwarta-karty-sa-,nId,6270344#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale