Z życia zadowolonego emeryta.
Tak dobrze nigdy jeszcze nie było! Pracowałem jak Homer Simson i dzięki temu mam wysoką emeryturę,nawet 14 -ta się nie należy,ale nie narzekam!
3 obserwujących
151 notek
54k odsłony
  366   0

Odkryłem tajny program powyborczy PO,wdrażany po wygranej!

Wystarczy naprawdę parę ruchów rządzących,ograniczenie świadczeń a najlepiej likwidacja,chodzi o te różne 500,300,13-te,14-te a nawet zasiłki z MOPS. Waloryzacja taka jak za Cimoszewicza,w ustawie budżetowej,może zero?' Zamrożenie płac zależnych od budżetu,nie podnoszenie płacy minimalnej. Płatne szkoły,przedszkola,leczenie inne usługi publiczne,nawet biblioteki! Podniesienie podatków,najlepiej tak jak za Balcerowicza,czyli z mocą wsteczną! Stopy% równe inflacji.Nikt nie weźmie wtedy kredytu.Nowe podatki,katastralny,który już Balcerowicz proponował w 1998! Ponieważ ogromne masy pieniądza nie wpłyną na rynek,popyt spadnie,ceny spadną,złotówka się umocni,może nawet do 3 zł za euro? I wtedy siup do strefy euro,gdzie nie było,nie ma i nie będzie inflacji! Uwaga,taki program na poważnie chcą wprowadzać wierni uczniowie Balcerowicza i to nie dla jaj! "Idzie kryzys". Dudek: Nie będzie oszczędności bez ograniczenia programów społecznych - WP Wiadomości https://wiadomosci.wp.pl/idzie-kryzys-dudek-nie-bedzie-oszczednosci-bez-ograniczenia-programow-spolecznych-6835377261013664a


Podatek katastralny pewny,były dwie poważne próby,najpierw rządu PSL-SLD,gdzie miano obciążyć wszystkich do 10%,nawet rolników,Hausner mówił,jak rolnikowi zabierzemy ziemię za długi,to dobrze,znajdą się chętni i struktura gospodarstw się zmieni na lepszą.

 Druga próba za rządów AWS-UW,trochę łagodniejsza,tylko 2 % wartości rocznie,wyłączenie mieszkań spółdzielczych i rolników.Na szczęście bałagan po 4 reformach był tak olbrzymi a potem Balcerowicz i UW uciekli z rządu,bo wszystko się zaczęło walić,dziura nieszczęsnego Bauca to tak naprawdę dziura Balcerowicza!

Jak to się mówi do 3 razy sztuka  no i całkowita likwidacja OFE!

Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale