5 obserwujących
196 notek
84k odsłony
261 odsłon

"Adrian" przy nadziei

Wykop Skomentuj10

Ekonomiści z GW wyliczyli na podstawie zeznań podatkowych, że najbliżsi współpracownicy prezesa NBP zarabiają ok 60 tyś pln miesięcznie i wyliczenia swoje rozpowszechnili po całym globie. I chociaż prawnik z NBP wzywa wszystkich do umiaru i zapewnia, że siatka płac w Banku pozostaje nie zmieniona od czasów prezesa Belki, to poruszony wyliczeniami GW pan prezydent wyraża nadzieję, że NBP poda do publicznej wiadomości wysokość zarobków swoich kluczowych pracowników - szczególnie, że niejaki Tyszka już wie i ogłasza, że to "Koryto+". Niech zabawa z NBP trwa, nakład GW rośnie, a poparcie dla PiS spada!

Pan prezydent nie mówi nam o wszystkich swoich nadziejach, ale jest tam pewnie i taka nadzieja, że gen. Kraszewski nie układał ze swoim przyjacielem, gen. Różańskim, apelu do Wojska Polskiego, a w kontaktach z motocyklowymi kolegami z "Nocnych Wilków" nie jest zbyt wylewny.

Kukiz wyznał, że ma bardzo bliskie kontakty z Dudą, a po tej ich wspólnej "trosce" o zaufanie do NBP widać, że nie ściemnia. Wśród zatroskanych o to samo jest też Gowin i chyba warto przyglądać się tym trzem mężom frasobliwym, bo na pewno nie idą do nas z pustymi rękami

Wykop Skomentuj10
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka