5 obserwujących
214 notek
93k odsłony
283 odsłony

Rusin z honorowym członkostwem w Lidze Kabaretowych Blondynek

Wykop Skomentuj8

Najpierw, jak pastuch na pastwisku, krzyczała przez ulicę na Zofię Klepacką, mamę dwojga dzieci, mistrzynię świata i medalistkę olimpiską /kolejność jakiej używa mistrzyni/, że wstydzi się za nią, a gdy w reakcji na ten wstyd Związek Żołnierzy AK przyznał mistrzyni honorowe członkostwo zaćwierkała, że to się w głowie nie mieści.

Złośliwi wnioskują o honorowe członkostwo dla niej w Lidze Kabaretowych Blondynek, a w charakterze rekomedacji polecają ten wpis na Twitterze, gdzie Rusin przywołuje dziadka poległego w walkach o PAST-ę -  według niej za sodomitów, lesbijki i aborcjonistów. Dobre jest też wyjaśnienie tej pani, że jej krzyk w stronę Zofii Klepackiej miał być odpowiedzią na krzyk "Żydzi do gazu". To dziadek sprawił, że jej nie mieści się w głowie, a nie bardzo mgliste pojęcie o Powstaniu Warszawskim.

Rusin wie już jaki ma wływ na akowców, a po ostatnich wyborach, o wpływie na społeczeństwo, powinny wiedzieć równeż inne gwiazdy z jej stacji telewizyjnej oraz Borys Szyc, Krystyna Janda i familia Stuhrów. Jak narazie proszą jednak o potwierdzenie. Krystyna Janda jako analityczka ciemnych zakamarków duszy Beaty Szydło na podstawie jej wpisów na Twitterze i publicznych wystąpień.

Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości