5 obserwujących
253 notki
124k odsłony
880 odsłon

Kamińska, kobieta ferajny, mści się na władzy.

Wykop Skomentuj11

Sędzia Kamińska robi tylko to o czym mówiła i tam, gdzie sięga jej urok, czyli ta wolna od uprzedzeń, bezstronna, niezawisła i zupełnie nadzwyczajna mści się na rządzie wyrokami Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego. 

Na dzisiaj wygląda to tak, że decyzjami tego sądu swojej ulicy nie ma w Warszawie Inka, banda reprywatyzacyjna, powiązana z Ratuszem, sądami, adwokatami i notariuszami wraca na swoje, skrzywdzeni przez nich lokatorzy nie oglądają odszkodowań, a ci co przetrwali powoli pakują manatki. Cieszy się też zawodowy obalacz władzy za śmierdzące pieniądze i jego towarzyszka życia, wbrew ustaleniom służb specjalnych przywrócona przez WSA na łono tego kraju.

Jest fajnie, ale mogłoby być jeszcze fajniej, gdyby kobieta ferajny mściła się na władzy również w sądach powszechnych. Próbkę, jak smakuje zemsta w takich sądach, dał sędzia Tuleja, który " obcinaczom palców" zapewnił chodzenie na wolności, a siedzącemu bandziorowi zasilił konto grubą gotówką. W uzasadnieniu bredził coś o staliniźmie i śladem Sądu Najwyższego słał doTSUE pytania prejudycjalne.

Sędzia Kamińska twierdzi, że jest kobietą zupełnie nadzwyczajnej kasty, ale ja wolę synonim kasty, ferajnę.


Wykop Skomentuj11
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo