5 obserwujących
245 notek
122k odsłony
956 odsłon

Kamysz to fajny chłopak, ale rżnie głupa!

Wykop Skomentuj41

Wieś wylała mu na głowę wiadro wody, więc nie ma mowy o powtórzeniu niedawnego myku i maszerowaniu do wyborów pod rękę z lewactwem. Tak, jakby po dostaniu się do Sejmu i nie daj Boże wygraniu wyborów miał inną możliwość niż splatanie z nimi dłoni na wspólnej fotografii.

Ten fajny chłopak musi przecież cały czas pamiętać i o tym, że nie dla każdego ważne są słowa-laurka o nim, wypowiedziane przez dra Kulczyka. Zapewne są takie dla wszystkich, których na ważne rozmowy o gospodarce zapraszał do saloniku w Pałacu Sobańskich, w Alejach Ujazdowskich, ale na pewno nie dla Jarosława Kaczyńskiego. Jeżeli więc chciałby na tym kapitale coś zbudować, to i z tego powodu nie ma innego wyboru.

W hipotetycznej koalicji, do której zaciągnie PSL, spotka nie kogo innego, ale zwolenników sodomii i aborcji, osobistych wrogów Kościoła i tych, których oklaskiwał na wspólnych z Tuskiem imprezach i tych od likwidacji KRUS-u, a bardzo szybko po wyborach zmierzy się z powrotem do tego, co przysporzyło mu uznania dra Kulczyka. Czyli przywita dokładnie tych wszystkich z którymi niedawno pozował do rodzinnego zdjęcia. 

Fajny i cwany chłopak ma jakichś swoich, zaufanych doradców, którym wyszło, że zaparcie się niedawnych przyjaciół i oddzielna lista nawróconych na konserwatyzm, to jedyna szansa antypisu i osobiście Kamysza. Ale, czy wieś nie dostrzeże, że to lipa i nabierze się na plewy, gdy obok nich leży ziarno. Wykop Skomentuj41
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka