5 obserwujących
242 notki
121k odsłon
1498 odsłon

Prymasie Polski kończ Waść...

Wykop Skomentuj93

Abp Jędraszewski godnie piastuje biskupstwo kardynałów Sapiehy i Wojtyły. Jak oni nie dba o względy uzurpatorów do władzy wynoszenia i strącania. Kard Sapiesze kult Marszałka nie przesłonił trwałych zasad moralności chrześcijańskiej, a dla Jana Pawła II dawne zasługi TP nie miały znaczenia, gdy ten brnął w zaprzaństwo od początków III RP.

Prymas Polak robi tymczasem wrażenie, jakby całą uwagę skierował na to, żeby przypadkiem nie wypaść z tego, co o. Rydzyk nazwał mętnym nurtem. Gdy robią w nim raban o rzekomym łamaniu konstytucji, protestuje i on. Gdy krzyczą o migrantach on grozi księżom suspendowaniem, gdyby któremu przyszło na myśl, żeby wyrażać inne zdanie. Gdy krzyczą o upolitycznieniu kleru on milknie w obliczu poniewierania Polski przed zagranicą, pomówień, siania nienawiści i fizycznych ataków opozycji na ludzi z obu władzy. Milczy również, gdy tęczowa tłuszcza profanuje święte symbole, niszczy ołtarze w świątyniach i napada na księży.

Gdy abp Jędraszewski mówi czym jest w istocie to szaleństwo wierni bronią go przed linczem ze strony mętnego nurtu i aktywu LGTB, bronią kardynał Grocholewski i prymas Czech, ale nie Prymas Polski. On milczy!

Mam tylko nadzieję, że to tchórzliwe milczenie Prymasa to tylko świadectwo o jego charakterze, że brak reakcji nie jest jego zgodą na nikczemność.

Wykop Skomentuj93
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo