5 obserwujących
229 notek
112k odsłon
3809 odsłon

"Brejza? Nie widziałam wcześniej większego łajdaka!"

Wykop Skomentuj88

Może nie słowo w słowo dokładnie w ten sposób, ale dokładnie w tym sensie wyraziła się o swoim koledze z Komisji, mającej prześwietlić przekręt stulecia z Józefem Bąkiem w tle, jej przewodnicząca, Małgorzata Wasserman. Czynna adwokat, na co dzień stykająca się z mizerią ludzką, ale przy tym niewiasta wrażliwa i subtelna.

A wystarczyło jej do tego tylko trochę popracować z posłem Brejzą i popatrzeć w jaką stronę popycha pracę Komisji, jak traktuje jej dochodzenie do sedna sprawy i kto tak naprawdę jest dla niego poszkodowanym. Czy są nimi okradzione tysiące łatwowiernych, ufających w stworzone złudzenie, że są chronieni przez państwo? Czy samo sponiewierane państwo? Czy może po latach są nimi jego partyjni pobratymcy i ich usłużni wykonawcy umożliwiający to wszystko, a dzisiaj maglowani i idący w zaparte przed Komisją? 

Ten sam człowiek pokazał, co sobą reprezentuje i szerszej publiczności, gdy ostatnio za sprawą mediów wyszło na jaw, że używając wyłudzonych z miejskiej kasy środków opłacał trolli, odbierających cześć i dobre imię przeciwnikom swojego taty, prezydenta tego miasta.

Sprawa trafiła już do prokuratury i nie wykluczone, że Krzysztof Brejza, szefujący kampanii wyborczej PO, będzie ją kończył na sali sądowej, z ławy oskarżonych.

Wykop Skomentuj88
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka