5 obserwujących
243 notki
121k odsłon
581 odsłon

Normalne reakcje ludzi zszokowały Pszoniaka

Wykop Skomentuj8

Dał temu wyraz następnego dnia, po tym, jak pokazał się w spocie w charakterze świra, sugestywnie przedstawiając, jakim idiotą będzie ten, który nie pójdzie na wybory. I faktycznie, tak wyglądający świrus może wzbudzać mieszane uczucia.

Sponsor, niczego nie nauczony czterema kolejnymi wyborami, ciągle wierzy w siłę perswazji i w magiczną moc przeniesioną na Pszoniaka z ról odgrywanych w przeszłości, więc i komediant też korzysta z jego hojnej łaskawości. Tym razem jednak przeholowali w przekonaniu, że wszystko im wolno. Niech żyje humor vic, nikt nam nie zrobi nic?! :

Jestem w szoku . Nie wiem, jak na to zareagować. Nikogo nie chciałem urazić, bo byłbym człowiekiem nienormalnym, gdybym chciał śmiać się z cierpienia drugiego człowieka. Wręcz przeciwnie, bardzo często mnie ono porusza. W tej sytuacji w ogóle nie przyszło mi do głowy, że ludzie mogą to w ten sposób odebrać.

 Czyli najzwyczajniej po ludzku!

- Matka autycznego dziecka Boli jak cholera… Nigdy jeszcze tak publicznie, z taką aprobatą części społeczeństwa nie dostaliśmy tak po pysku. Nikt nas tak nie poniżył. Nikt nie wykluczył i nie wyśmiał tak mojego najukochańszego dziecka. Nikt go bardziej i w takim majestacie nie skrzywdził.

- ZG PTP przeciwstawia się jakimkolwiek próbom stygmatyzacji - świadomej lub nieświadomej - tych osób. To nie są osoby inne - wszyscy wspólnie tworzymy społeczeństwo. Stanowczo prosimy i apelujemy o rozwagę i poszanowanie godności osób zmagających się z zaburzeniami psychicznymi.

- Akcje społeczne powinny mieć charakter inkluzywny, szanujący godność osób z niepełnosprawnościami - czytamy w opublikowanym dziś oświadczeniu Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka.

I nie da się tych głosów przypisać nienawistnym i niekumatym pisiorom ani ich wyborcom, zanieczyszczającym za 500+ nadbałtyckie plaże. Do których autorytety z obsra.ymi głowami nie mają dostępu ze swoim poczuciem humoru.Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo