3 obserwujących
85 notek
74k odsłony
189 odsłon

11 przykazanie na 11 afer z PIS.

Wykop Skomentuj5

1. Agent Tomek - perełka według pana Kam ińskiego w 2009r. - mówi o działaniach jego zwierzchników, jednocześnie prominentnych polityków PIS

2.Marian Banaś - kryształowy człowiek według polityków PIS. Jaka faktycznie była ta kryształowa osoba nie wiadomo bo PIS w obawie nie godzi si,ę - na razie - na komisję sejmową.

3.Hejterzy PIS a raczej Ministerstwa Sprawiedliwości pod dowództwem vice ministra założyli grupę hejterską "Kasta"

4.Air marszałek Kuchciński bardziej znany jako zabarykadowany marszałek - urządził sobie "prywatną" linię lotniczą z rządowych samolotów.

5. Wieże J.Kaczyńskiego i nie wyjaśnione 50 tys. zł. w kopercie które podobno przyjął od austriackiego biznesmena i przekazał zainteresowanemu księdzowi.

6.Polska Fundacja Narodowa - budżet 633 mln na 10 lat. Oprócz zakupionego jachtu który gdzieś w Amerykańskim porcie pozostał ze zmęczenia i pamiętnych bilbordów przeciw sędziom z niczego nie jest znany.

7. Ustawy o TK, SN i KRS

8. "Te premie im się należą" - dzięki który jeden z ministrów ma wystarczający budżet do pierwszego. Nakazane przekazanie premii na Caritas podobno zrealizowało 12 ministrów. Caritas jednak nabrał wody w usta i milczy na temat darczyńców.

9.GetBack - przy tym podobno przekręcie Amber Gold to pestka i kolejna odmowa zgody na komisję przez PIS. Czy coś jest kryte ?

10.KNF z Chrzanowskim i Glapiński i jego współpracowniczki.

11.Misiewicz - "Misiewicze"

Jak na razie tyle afer grubszych zostało na szybko w pamięci. A gdyby tak pomyśleć ile by się jeszcze przypomniało?

Jedenaste przykazanie - "Nie bądź obojętny” - zapamiętam do końca mych dni.

Wykop Skomentuj5
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka