2 obserwujących
135 notek
108k odsłon
359 odsłon

Głosuję na Dudę? Dlaczego?

Wykop Skomentuj10

Jak pisuje bloger Sowiniec  dobrze się on bawi na Salonie24. A że on harcerz - podobno - to już całkowicie czas się bawić za jego wskazówkami. Wszak mówili że harcerz zawsze jest poważny i na straży stoi. Jednak skoro bloger Sowiniec się bawi to daję mu pretekst do śmiech, do radości. A więc wyliczmy dlaczego będę głosował na pana Dudę :

1. Jako harcerz pan Duda był prowadzany przez blogera Sowińca na warty pod pomnikami krakowskimi. Toteż mam nadzieję że gdy zostanie wybrany będzie zawsze stał na warcie z długopisem gotowy podpisać co będzie potrzeba dla chwały PIS.                            2. Z pewnością będę głosował na pana Dudę gdyż podziwiam jego zdolności jazdy na nartach. Nie ważne czy stok zamkną dla jego wygody, ważne że się dobrze bawi.                                                                                                                                                                    3. Na 100% zagłosuję na pana Dudę bo lubię, baa, uwielbiam być okłamywany obiecankami. A że jest w tym dobry poznałem w 2015r.                                                                                                                                                                                                                4.Zagłosuję na pana Dudę bo przez ostatnie 5 lat nie zdążył być "prezydentem wszystkich Polaków" Ja jestem tylko suwerenem toteż nie oczekuję osobiście, tylko dla Polaków, by spełnił obietnicę sprzed 5 lat.                                                                                      5. A jako "wisienkę na torcie" - by tylko tyle punktów było - to kto tak komediowo umie mówić jak pan Duda o np.zwykłych żarówkach które to podobno UE zabroniła sprzedawać. To był 2018r. , zwykłych żarówek w sklepach moc ale mocy wiedzy nie wszystkim starczyło.                                                                                                                                                                                    

Jak zatem jak mógłbym nie zagłosować na pana Dudę? Co byśmy w domu robili bez jego skeczów gdy kiepski program w TV?  Wiadomo że śmiech to zdrowie a kto może lepiej od pana Dudy rozśmieszyć? Chyba tylko @Sowiniec.

Wykop Skomentuj10
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka