0 obserwujących
59 notek
6816 odsłon
591 odsłon

ODKRYWCZE, SZOKUJĄCE ?! , czyli lektura dla, m.innymi Piotra Piętaka

Wykop Skomentuj

Komunizm jest nadzwyczaj niebezpieczny dla wszystkich Gojów. Można samemu się o tym przekonać i sprawdzić, szacując jego występowanie: Europa Wschodnia, kraje Dalekiego Wschodu, Afryka, Indonezja, Ameryka – wszędzie Goje sami zabijają się nawzajem pod mądrym kierownictwem Żydów.

Pytania:

1) Dlaczego w dowolnym kraju, w którym komuniści dochodzą do władzy, likwidują oni w całości wykształcone klasy wraz z ich rodzinami?

2) Dlaczego w krajach komunistycznych komuniści konfiskują całą własność prywatną, w tym u robotników i chłopów, ale też i u tych, którzy otrzymują swoją porcję chleba z rąk żydowskich przywódców?

3) Jak żydowski komunistyczny rząd stwarza totalny głód w krajach, gdzie zawsze było dużo żywności?

4) Dlaczego żydowscy przywódcy przyjmują wyłącznie najniższe elementy z Gojów do swojej partii komunistycznej?

5) Dlaczego tajny Komitet Żydowski co 5 lat czyści partię ze zbędnych Gojów?

6) Dlaczego w ZSRR istnieją równoległe żydowskiej organa władzy, odpowiadające każdemu poziomowi władzy cywilnej.

7) Dlaczego na każdego założona jest tajna teczka, w której przechowywane są informacje o nim?

8) Dlaczego na 600 tys. osób, pracujących w organach, ponad 400 tys. to Żydzi?

9) Dlaczego Armia Sowiecka składa się z dwóch części: armii czynnej i oddziałów zaporowych?

10) Dlaczego w ZSRR funkcjonują dwa rodzaje sądów: zwykłe karne, przez które przechodzi tylko 10% spraw i Trybunały, przez które przechodzi 90% spraw?

11) Dlaczego Żydzi w ZSRR mają prawo do emigracji, a Goje nie mają prawa nawet poruszać się wewnątrz kraju?

12) Jeżeli Rząd Sowiecki jest rosyjskim, tak jak rząd carski, to dlaczego międzynarodowy Syjonizm dał Trockiemu i Leninowi 48 mln dolarów, co odpowiada dzisiejszym 2 mld dolarów?

13) Ostatnie wydarzenia: W czerwcu 1960 roku Komitet Centralny Amerykańskich Rabinów podjął uchwałę, aby wystąpić o natychmiastowe zamknięcie Senackiej Komisji ds. Działalności Antyamerykańskiej. Pytanie brzmi … dlaczego są oni tak bardzo zainteresowani działalnością antyamerykańską?

W 1917 roku żydowscy konspiratorzy rozpoczęli realizować plan przekształcenia Gojów w niewolników zgodnie z Protokołami Mędrców Syjonu i nieśmiertelnymi naukami Talmudu. Na początku obalili oni Cara Mikołaja II i mianowali Rząd Tymczasowy, składający się z Żydów i Masonów. Masoni – to organizacja Gojów, służąca celom żydowskim. Masoni należą do czysto żydowskich organizacji, tak jak na przykład członkowie Komsomołu do partii.

Większość Rosjan nie miała pojęcia, że tym wszystkim kierują Żydzi. Wszystkich otumaniono komunistyczną frazeologią, aby odciągnąć od prawdziwego stanu rzeczy.

Na początku żydowscy przywódcy obiecywali wszystkim wszystko: fabryki – robotnikom, a ziemię – chłopom. Goje nie wiedzieli, że są oni potrzebni Żydom tylko po to, aby usunąć rząd carski. Kiedy rząd carski został usunięty, Gojom zabrano wszystko.

Żydowscy komisarze działali zgodnie z Talmudem, który nie uważa za przestępstwo masowe zabijanie Gojów, ponieważ Żydowski Bóg wydał Gojów w ich ręce.

Rewolucja komunistyczna w Rosji – to totalna wojna Żydów przeciwko Gojom. Jednocześnie używają oni przy tym mądrych sloganów politycznych, stosują oszustwa, spiski, morderstwa i inne metody przestępcze.

Rewolucja komunistyczna

Żydowski Talmud głosi: „Ziemia powinna być napełniona Żydami”. Kiedy Żydzi pod koniec 19 wieku przejęli prasę na świecie i ogłosili ją w związku z tym za wolną, to zaczęli od najsłabszego ogniwa – zaczęli od Rosji. Dokładnie to opisuje Henry Ford w opublikowanej w 1921 książce „Międzynarodowy Żyd” i Rodionow w swojej książce „Plemię Piekła”. Rewolucja w Rosji została sfinansowana przez miliardera żydowskiego Jacoba Schiffa z Ameryki, jak również przez Otto Kahna i Paula Warburga – dwóch żydowskich miliarderów z Niemiec. Rosja musi wiedzieć, komu „zawdzięcza” swoje nieszczęście.

Po abdykacji Cara z tronu, Jacob Schiff dał pieniądze Trockiemu, a także przekazał 276 żydowskich ochotników z żydowskiej dzielnicy East Side w Nowym Jorku oraz statek z bronią o nazwie „Chrześcijana” (ros.- „Христиана”), któremu bardziej by pasowała nazwa „Antychrześcijana” (ros.- „Антихристиана”). Lenin otrzymał pieniądze od Warburga przez Parvusa, a także osobisty pociąg i 300 osób towarzyszących. Później ten pociąg przypisano Niemcom. Warto zauważyć, że kiedy Kanadyjczycy zatrzymani okręt Trockiego i aresztowali go jako człowieka, który ma zamiar działać przeciwko sojusznikom, Prezydent Wilson zapewnił uwolnienie Trockiego.

Ci żydowscy ochotnicy, którzy nawet źle mówili po rosyjsku wraz z rosyjskimi Żydami utworzyli rząd żydowski i uczynili Rosjan niewolnikami. Ponieważ w oczy bardzo się rzucało to, że żydowscy przywódcy nawet nie znają języka rosyjskiego, to uznano ich za Łotyszy i stworzono mit o  Czerwonych Łotewskich Komisarzach, chociaż ci wszyscy „tak zwani „łotewscy” komisarze faktycznie pochodzili z East Side w Nowym Jorku, to byli nowojorscy gangsterzy. Zatem, naród łotewski nie ponosi żadnej odpowiedzialności za stworzenie krwawego reżimu dla narodu rosyjskiego – ich okłamano. „Łotewscy” komisarze, w szczególności rozstrzelali demonstrację Zgromadzenia Ustawodawczego (Konstytuanty). A w ogóle, to byli żydowscy bojownicy, po prostu źle mówiący po rosyjsku. (Pomnik Łotewskich Komisarzy w Rydze – jest w rzeczywistości pomnikiem gangsterów Nowego Jorku).

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale