8 obserwujących
307 notek
87k odsłon
66 odsłon

O chorobach

Wykop Skomentuj3

O chorobach

Pojawił się tekst Szefowej s24. Paru odeszło z Trójki, wirus napiera, najsilniej na liniach politycznych.

Kilka tekstów nie zostało zamieszczonych, a to z powodu 1. O ile to prawda, to jak to możliwe, że ja  pilnowałem ścieżek i błot w Skoczowie, w Siedlcach. A Redakcja wysoka, urazę chowa, bo ktoś tam uznał, że za głośno się wyraża, kiedy wszyscy skupieni na Najważniejszym Gościu 1000-lecia. Osobiście udało mi się ściąć z pewną Kobietą. Nie żyje już. Bo sam pojmuję nauki i osobę JP2, przez filozofię bardziej, niż religię i mistykę. Mistykę, której unikam, ale rozumiem jej istnienie i MOC. Bez mistyki nie ma KATOLICYZMU. Zrozumieli to nie tylko wierzący. Nie chowajmy uraz po 20 lat i dłużej, bo to szkodzi nam samym. Człowiek wyniszcza się  poprzez taki bzdet sprzed lat. Serio, serio/.
Kuba, Skrzeczkowski. Zapewne Jakub, bo i lat z 50 parę i siwy włos, ale niech mu tam. Wczoraj nadawał, nie odszedł. A przecież się należało. Trujka. „By my” - pisałem już wiele lat temu w komentarzach z tym błędem, ortograficznym oczywiście, ale nie będę dochodził. Widzę zaistnienie tego „memento” w internetach (nie moje, ale jakie fajne, nasze) – to życie sieciowe, niech żyje. Ta stacja nadawała w określonej rzeczywistości, której ilustracją może być jedynie twarz Trujki, Monika Olejnik w skupie butelek pustych. Nie ma innej ilustracji.
Zdarzyło mi się kiedyś zadzwonić do Radio. Był to program po północy. Moje dzieci były jeszcze małe. A ja na telefonie, już po kilku przeprowadzkach i dzwonię. Program był takich czarownic, które mieszały we łbach podobnym sobie, które nie mogły spać. Sabat po prostu.  Się nazywała, ale ręki nie dam. Radziły jak to sobie radzić ze własną dynią, co to zwieńczeniem korpusu, by woda nie leciała do środka. Nie wiem, jakie były reakcje słuchaczy. Dość długo byłem na antenie i tłumaczyłem nobliwym paniom od ropuch i nietoperzy, że to nie jest dobry temat i nie dobrze, ŹLE, prowadzony. Tylko po co to robić, one wiedzą lepiej. Tylko nie wiedzą, dlaczego same, a niekiedy z dzieckiem i relacje z samcem nie wychodzą..
Wysoka psychiatrria pod strzechy. Dlaczego nie? Ale to radio publiczne, mające służyć mieszkańcom Polski, Polakom. A tu jakieś diabelstwa.
Czy to moje radio? Dwóch „u Kuby” wczoraj płakało. Choć był też głos, że BUNT GERIATRYKÓW, może wyjdzie Radiu na dobre. Widziano gdzieś koło Zwolenia, że Ogon merdał Psem, ale ja nie widziałem. Kuba, lat pewnie , fajny jest. Ma knajpę, zna życie. Nie szafuje tak swoim bytem, bo wie co jest co, warte i co jest warte. Niebieskie ptaki, nie zrozumieją. Czy Niedźwiecki napierdzielał na Balcerowicza, który pozbawił tysiące osób prawa bytu w Pegeerach? Tych Ludzi wyrzucono  z pracy i to masowo. Uwłaszczyli się jakieś oprychy, często mający o sobie mniemanie, podobne, jak nasza sponsorka tutaj. Nie rozumiejący, że okradli. Większość przejętych Pgr, została sprzedana wtórnie, sprzęt rozgrabiony, sprzedany, zaprzepaszczony. Tak dziś jest z Trójką. Tylko, że dziś jest inaczej. Radio jakoś nie chce umrzeć. Choć miał być dat, i stream, to ciągle efemem leci Fala i Ludzie słuchają. Jedyne co się ostało. Przypomnę, że nie ma już praktycznie telefonii stacjonarnej, a tv nadaje na innej technologii. Jakim cudem FM – radio, uchowało się i trwa. Ja wiem dlaczego. Bo to jest dobra technologia, bardzo dobra. Choć mało kto już nadaje z modulacją jakościową, to jednak Ukf stereo, jako taki się uchował i trwa.  Co to ja? A popłakali się. Zapewne ci sami, którym solą w oku było Trwam i radio Maryja. Choć może się mylę. Pamiętacie ten opór, przed daniem koncesji w zupełnie oczywistym poparciu w społeczeństwie? Pominę treści, prowadzącego i koneksje polityczne (Sowiniec tam był : DDDDDDDDD). Fakt jest faktem. Jestem za, by Wspaniały Świat (Nowy) nadawał. Żeby Jethon dostała częstotliwości nawet. Jestem, tak samo, jak byłem za Trwamem, choć słucham i oglądam rzadko. Tylko czy dziennikarze sprostają wyzwaniu. Czy to Radio ma jeszcze słuchaczy/.
Widziałem zdjęcie Niedźwieckiego. On chodzi w makijażu? Takie zdjęcie. Kuba zresztą, także Eltonami atakował. Napiszę, że Trójki da się  wreszcie oglądać. Wiecie, z tą szminką. W okolicznych wsiach nie widziałem, więc nieco zawstydany jestem. Ale może we Warszawie jest inaczej? To tylko mikroby, niektóre potrafią zmieniać zachowania ludzi. Miasto jest inne. Można sobie robić prywatę, lansować się: wygrywać w totoloto. A kiedy nie ma się już nic, żadnych zobowiązań i dążeń, to OS DA.

To tyle. Gdyby przyszło Wysokiej Moderacij umieścić notkę, to proszę nie zmieniać tytułu. Po prostu nie rozumiecie, często, co czytacie. I wychodzą takie bycki, że aż się nie chce komentować. Może warto pomyśleć, że autor, wie, o czym pisze i jak to nazwać najlepiej? Bo to autor. A, Sowińcowi płacicie za te bzdety, nie dostałem nawet kotyliona, a parę notek zamieściliście. Kotylion, to ten od różowego Możła, gdyby ktoś zapomniał linię polityczną słynnej Trujki.

A jeszcze o ZARAZIE. Okazało się, że to świetny powóz do zarządzania państwem. Jak wiecie (powinniście, jeśli czytający) śmiertelność w populacjach, jest taka sam , lub niewiele odbiega od tej z poprzednich lat. Nie ma epidemii, pomoru, jest PANDEMIA. To całe zamieszanie powinno się zakończyć już z miesiąc temu. A dyrektorzy szpitali pozmieniani, gdzie nie podołali. DPS-y miejski wstyd, także powinny mieć nadzór państwowy. Świnie mają i PIWet tak troszczy się o ryjowate, a wy z Warszawy, nie dbacie o swoich starców, co już przepisali wam mieszkanie, wychowali was i wasze dzieci. Ciągną nogą, czasami stracili rozum. A co Ty masz do roboty, by nie zająć się swoją Matką, Ojcem. No nic, lecę do klubu, bo mnie znowu swędzi i mało mam czasu. To "SIEMA".
trójka, trujka, lękiigłowa, zemsta, dps, wirustesz

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale