8 obserwujących
321 notek
89k odsłon
102 odsłony

Polski ? Sąd i muły denne - fizjologia

Wykop Skomentuj1

https://www.onet.pl/informacje/onetwroclaw/puscil-baka-przy-policjantach-zostal-skazany-na-20-godzin-prac-spolecznych/fyllnz8,79cfc278


Onety donoszą, że we Wrocławiu, Sąd (konkretny sędzia, tylko ja nie wiem, bo nie podali nazwiska) skazał człowieka, nieprawomocnym wyrokiem, za BĄKA: gazy trawienne.

Że za fizjologię, można zostać ukaranym. A kiedy się beknie, to także? Mam nadzieję, że II instancja pochyli się z uwagą i wielką atencją nad wyrokiem pierwszej instancji. Przesłuchanie obwinionego jak z Haszka: "szeregowy dopiero przechodził próbę i zjadł całe 12 bochenków chleba, nic z tego nie rozumiem." - Czy świadek może zademonstrować jak to obwiniony zrobił? -Dupnie , czy może paszczowo, wysoki sądzie.

Proszę Państwa, to nie są śmiechy-hihy, sąd, czyli Prokurattor zamiast wyśmiać tych krawężników, co to nie umieli zapierdzieć menela, zagłuszyć soimi sprawnościami manualnymi, że się tak wyrażę. Wprowadził sprawę komiczno-tragiczną, na wokandę. To nie o Lalkę chodzi, ale gazy trawienne, stają się powoli tematem zainteresowania tzw organów.


sąd, technologie chyba (organy wewnętrzne), perystaltyka, gazy

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo