8 obserwujących
322 notki
89k odsłon
49 odsłon

Zmiana, zima to może umówmy się, że jest ciepło

Wykop Skomentuj1

Kolejny raz, szczególnie tych na etatach, dotknie idiotyczna zmiana czasu. Tresowanie małp. Żadnego innego, praktycznego zastosowania toto NIE MA. Umowa społeczna, polegająca na wspólnym czasie, który reguluje działanie różnoraakich UŁATWIEŃ. A to komunikacji, media, zaopatrzenia, do prywatnych aktywności. Posunięcie wskazówki. Proponuję w ty absurdzie, pójść dalej. Idzie Zima, krótki dzień, szaruga  i chłodno. Przesuńmy skalę termometru o 18 stopni np. Od razu zrobi się cieplej. TO samo z wilgotnością powietrza.

Już kilka ładnych lat, decydenci OBIECUJĄ zdjęcie TRESURY i jakoś nie mogą. Szczególnie w tym roku, wszelkie, polityczne aspekty zejdą precz, bo mamy o wiele lepszy, mocniejszy TRUNEK.

Nikt nie protestuje, choć i mnie to doskwiera, pomimo własnego zegarka. Jednak Umowa społeczna i cała Polska się przestawia. Siłą rzeczy, wpływa zmiana i na mnie. Od kilku lat, nie przestawiam już zresztą, a w urządzeniach nie sprawdzam godziny. Do niczego mi prawie, ona niepotrzebna. WIem o której mam wstać. Trudniej z porą spania. Jest tendencja do przesuwania jej w NOC, jak u mnie. I to mi rozwala resztę później.

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale