8 obserwujących
322 notki
89k odsłon
78 odsłon

To ja, zymaza, nie czuję, śmiało, ubij - polemika (ze sobą)

Wykop Skomentuj2

Niiedawno, na SGłównej, Salon, Pani Bogna Janke, Admin, zamiecili teksty. Autorski Właścicielski - proszę wybaczyć: nie rozumiem o co chodzi.

Jak dla mnie, postaci poniższe są zupełnie niedyskutowalne. Zapewne nie dysponują aparatem językowym, a logika, wykształcenie i sama inteligencja sprawiają, że wydalają ONY, treści. Wydaje się, że nie rozumiejąc, a może to tak ma być. Podobnież poetce Magnuszewskiej, seryjne notki nie zawierające jakiejkolwiek treści, podpisywane poezja. Ale.

Ale obok Lichlipa, ZAMIESZCZONO, naszego PUPILA Gienexa. Otóż, okazuje się, że wg Gienexa, 24 tygodniowy (skrót tutaj, zamiast nazwania, tak jak się nazywa, po odczłowieczeniu, łatwiej ubić - odczłowieczenie stosowali Niemcy, by Wojsko nie przeżywało traumy. Skazani byli pozbawiani odzieży, a dalej to już sami wiecie). Otóż TO, rzeczony Gienex, udowadnia, że nie odczuwającego bólu Embriona Homo Sapiens Sapiensis, można wyskrobać, dokonać na nim aborcji i nie ma to nic złego w tym. Podczas, gdy Matka, może ból odczuwać, cierpieć.

Jak to jest z tym bólem Embriona, to nie wiemy. Legalizowanie Aborcji, oswajanie z tą POTWORNOŚCIĄ, społeczeństw zaś, jest realne i istnieje. Matka, może zawsze dokonać agrasji, na swoim Lokatorze. Tematyka jest rozległa i wydaje się, żę POLITYKA, potrzebowała tej aborcji, by zawalczyć o usunięcie, a w zasadzie zasadzenie na nowo koderastycznej, postępowo złodziejskiej zarazy, zwanej tak na pamiątkę historii, jakie się za tymi ludźmi ciągną. Kiedyś Eugenika (genetyka się nazywa dzisiaj), dziś eS (piorunek).

Samo używanie głeboko etycznej problematyki, jest obrzydliwe, bo z niskich pobudek, to robią. Relacja Matki, Dziecka, jest najbardziej delikatna i intymna, jak tylko być może. Brak delikatności i jednostronne podejście, nie uwzględniające głosu Zarodka Ludzkiego, to gwałt. Podobny gwałt, jak siłą przeprowadzony seks. Etyka - sami wiecie, kto wykłada etykę europejską, na etacie za nasze podatki.

Mój tekścik, nie zmieni nastawienia stron, nie uładzi niczego, ni nie zatrzyma czarnych piorunków, używanych przez polityków już tyle razy. Tekst ma jedynie pokazać mizerię intelektualną i brka podstaw moralnych, etycznych chceń: mordowania własnego JA. Czy to jest zabronione? Za samobójstwo, jeszcze nikt, nikogo nie ukarał. Ma to z samobójstwem, wiele wspólnego. Inne jest jedynie ideologiczne podłoże. Ma służyć jako środek antykoncepcyjny, remedium, na nieudane Invitro, zawiedzione nadzieje, na naj potomstwo. Smo grzebanie prenatalne w "cipkach", jak to się znalazło na transparentach, już jest etycznie wątpliwe. Każda ingerencja, nawet banalne USG, może mieć nieoczekiwane skutki. Podobnie jak Autyzm, po szczepionkach. Niewiele wiemy na temat zjawiska życia i rozwoju Człowieka. Ale mamy chcęć panowania nad tym, chęć bycia u steru wydarzeń. Za malutcy na to jesteśmy. Miast niebieskookiego blondyna, urodzi się Karzeł i jeszcze z Trisomią, i co na to poradzisz? Lepiej mieć pokorę w tym temacie. Chełpliwość, chełpliwość.


aborcja


Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale