8 obserwujących
330 notek
91k odsłon
  201   0

Covidowy, wspaniały świat

Już teraz tak będzie? Każdy, kolejny rząd, da się teraz ponosić, nawet i takiej jak TA, ogólnoświatowej histerii z powodu kaszlu?

Wskaźniki śmiertelności na Grypę (różnorako nazywaną, wszak dobry towar, trzeba szanować, hołubić, chuchać i dmuchać). Taka choroba, to skarb! Wyleczyć się tot to nie da. Nieleczoana trwa siedem dni. Zaś terapie skracają ten czas do tygodnia (celowy zabieg prozaistyczny, tzw KAROLIZM, lub suchar do wyboru, a nawet całkowicie autorskiego nazwania czytelniczego KFLS - krótka forma satyryczna). Te grypa trwa 2-3 tygodnie.

Kolejny raz przywoływane są przypadki osób, pandemiosceptyków, którzy zachorowali, lub umierają. Klasyczny ad personam i to dość obrzydliwy. Media kasują kolejne rekordy zgonów. Jeszcze wiosną był płacz, że "nikt nie umiera", Tak było, po wiosennej fali zejść Starszych Osób, była p[osucha funeralna. To teraz już mogą się cieszyć. Statystyki ociekają łazami, potem i dziennikarskim trudem w kampanii zaganiania stada do szczepień niewiadomoczym i nie wiadomo na co. Z całą pewnością, nie są to szczepienia na cowida19, bo takiej możliwości nie ma.Firmy nawet tego nie kryją, że szczepionki nie są badane pod kątem skuteczności, a tylko na interakcje i skutki uboczne. Na co to komu<

Kolejne rekordy zgonów. Kiedykolwiek hieny medialne, napawały się dzień w dzień, liczbą ofiar? Ja sobie sobie przypominam takiej sytuacji. Czy w zeszłym roku zmarło więcej ludzi w poprzednich latach? Z całą pewnością, część Śmierci, spowodowało działanie/nie działanie przychodni. Mało, że pojawił się obowiązek posiadania telefonu, by taką usługę otrzymać, to dodzwonić się nie sposób, bo to ja mam się dodzwonić i wisieć na telefonie. Dziwna sprawa. Możesz zmienić przychodnie. Ale kasy chorych zmienić się nie da, jest monopol, przypomnę.

Zderzyłem się sam, także z moją Przychodnią. Każą dzwonić. Ja nie mam chęci, ani siły, wisieć na telefonie i to od rana. Na wirusa i tak nie ma lekarstwa powtórzę. A papierek zwolnienia, można załatwić i w innych sposób. W ostateczności można się oflagować i kiedy już zdrowie się polepszy, wparować w pełnym rynsztunku z zawołaniem: BOISZ SIĘ ŚMIERCI?! A chcesz mego COVIDA - świeżutki. W takiej sytuacji, żaden, żuden urzędnik, sekretarka, biurwa nie to, że nie popuści. Musowo się - i tutaj można zacytować tak ochoczo odpowiadających na ulicach, na apele o wyp tutaj takie kropki są tera .

*Nie wszyscy stosują i to może być dyskomfortowe.Te kropki

Sezon przejściowy, a mamy takie dwa w roku, powoduje już nawet i z tradycyjnym falstartem, wysyp, istny wysyp CUDOWNYCH środków na grypę. Ze sprawdzonych znam dwa: upływ tygodnia i Sudafet (narkotyk, pseudoefedryna, który faktycznie działa na gilowość, suchość w nosie i pozwala spać, zażyty przed snem), Biorę pół tabletki, kiedy trzeba. Jest jeszcze nasivin, krople do nosa - skuteczne - nie wolno nadużywać, by nie zniszczyć śluzówki. Pomaga na dzień. Obecna grypa covid, jest odporna na efedryny, przynajmniej u mnie brak korzystnego efektu. Znaczy, że nawet może działać niekorzystnie, gdyż wszelka MOBILIZACJA organizmu, wydaje się niewskazana. Wirus, powinien mieć pole do popisu, ale po kolei. Jeśli wyłączy np całe płuca od razu, oba, bo tak zostaną zasiedlone, to kaplica. Były takie przypadki, że Chińczycy upadali na ulicy. Odróżnijmy też przypadki nadziejne, od beznadziejnych. Jak donosi prasa, 1/20 wychodzi z respiratora. Lekarze, zdaje się już nie dążą do podłączania osób terminalnych i w wieku słusznym. To właściwe, by nie piętrzyć niepotrzebnych cierpień, Chorym i ich rodzinom. Nie mylić z eutanazją, bo to nie ma nic z tym wspólnego. Mam nadzieję, że kuracje będą nadal ordynowane właściwie. Respirator, należy ordynować właściwie. Podłączenie, nawet i Starego, niepotrzebne, gwarantuje kłopoty. A Normalnie, to przecież grypa. Tlen można zawsze podać i to jest bezinwazyjne, respirator, to nie zabawka. Dziwne, że nie ma butli w sprzedaży. Co prawda mogły być niezłe cyrki, jak z tym nikotynistą z Łodzi, ale jestem gotów na te ofiary .. .: }

Przechorowanie covida, sygnalizuje już wielu. 4 dni do dwóch tygodni, zależy. Pierwsi polegli kurierzy i policja. Kurierzy się nie przyznawali. Wiele razy przywieziono zza granicy. BO zamrożenie lotnisk, to raczej ściema. Wciąż jest pełno, bo ten biznes MUSI działać.

Jak wszelkie podręczniki i metody leczenia infekcji głoszą, antybiotyki nie działają na wirusy. Antybiotyki leczą bakteryjne choroby. A więc żaden antybiotyk nie leczy covid. Są leki wirusostatyczne i wirusobójcze, jednak są one średnio skuteczne, zdaje się, że są dwa. Nie działają także tonik szwepsa, ni inne specyfiki. Czosnek tradycyjnie zaś, pozbawia siły wszelkie choróbska i przyjaciół, także pozbawia.

Cudowne terapie, to patrz do suchara.

Wracając do zarządzania przez kryzys, tu covidowy. Jak mówił Józef Piłsudski, można rządzić na bagnetach, ale jak na nich usiedzieć? Taki sposób sprawowania rządów może wydawać się wygodny, w końcu, WŁADZA, ma cokolwiek do roboty i nie musi sobie szukać zajęcia. Każdy zna sytuacje, kiedy coś trzeba zrealizować, zapobiec itp A kiedy przychodzi co do czego, to okazuje się, że to nie ten podmiot, instancja ale ma obowiązek przekazać : } To nie wyborcy obalają kolejne władze, one obalają się same z siebie. Może czas na odważniejsze decyzje. Premier, chyba odróżnia to na co ma wpływ, od tego na co wpływu nie ma? Na rozprzestrzenianie się covida ma (miał) niewielki. Miał o tyle, że mógł inaczej, lepiej to rozegrać. Wszak łatwiej się choruje na plaży w słonecznym ciepełku, w hamaku ze szklaneczka i słomką w szklaneczce też  Można było zrealizować maksimum infekcji na lato, Wystarczyło niczego nie ograniczać, a dzieci w szkole zatrzymać, by wypełnić wcześniej, wycięty czas. I tak indywidualne sytuacje osób Starszych, są nie do opanowania. Osoby starsze  są zdane na ten sam los, co i ... poprzednio. Dotrwanie do PIĘKNEGO WIEKU, świadczy o szczęściu, tudzież właściwej higienie trwania (czytaj mają rozum, tam gdzie potrzebno).

Tekst leżał więc tu się polityka wyostrzyła, skąpe wieści z Berlina, pokazują zamordystyczne zapędy Merkel, która cowidowo rządzić lubi bardziej. Ale zawsze po wszelkim hitlerku, wraca władza populacji. Tak jak w Indiach w okolicznościach śmierci Indiry Gandhi, jak w Egipcie, Hiszpania nawet (mają tam wieloletnie, lewackie odgięcie). Kiedyś trzeba wybory przeprowadzić. I to w warunkach pełnego zdrowia i w słonecznej pogodzie. Cowida nie będzie trwać wiecznie. Nawet najgorszy Tusk, może doczekać się powrotu do władzy. Najwyżej inaczej się będzie nazywał.

Bardzo mi zależy, na każdym zdrowiu, proszę nie zarzucać mi cynizmu. Cyniczne jest trwonienie ŚWIATOWEGO TRUDU, na walkię z nieistniejącym przeciwnikiem. Właściwie, to przeciwnik istnieje, tylko walczy się ,podobnie jak dyskutuje, z tym, z którym się CHCE. Tylko taki wybór, powoduje właściwy przebieg dyskusji dla władzy. Przeciwnik to nie cowid, przeciwnikiem jest społeczeństwo.

Już dawno media nie dają sobie wpisywać komentarzy pod MĄDROŚCIAMI JASNIEOŚWIECONYCH. Już dawno walka polityczna, odbywa się na poziomach 2m 3m 4. i wyższych EM na. Bo polityka, dyskusja, to wszystkie warunki, a nie samo bla blanie, tego i owego. Kto tego nie rozumie, ten głąb i niech nie sunie do wyborów, ni do telewizji. Może do telewizji, do Ogórka zadzwonić. I to by było mniej, więcej tyle. Ten rząd obala się sam. Jarosławie, czas na kosmetykę rządu. No. Zaraz po Nowym Roku. Protesty są dziwne, a sami widzieliście jak Policja reaguje na czarne i na nas, faszystów. Choć ktoś tam dostał po łbie gazetą i przyjął "szczepionkę". Innej policji nie ma po prostu : }

Cudowne szczepionki, darmo oddam. Tyle dekad, przeżyliśmy w błogiej nieświadomości , małej, śladowej szkodliwości grypy, gilów na społeczeństwo. Aż tu nagle w roku 2019, okazałos, że grypa zabija. Do tych pór nie zabijała, a teraz rozpoczęła śmiertelny pochód. Znam jedną osobę, która widziała pomór .. w szpitalach. Mamy niespełna 9 tysięcy (dobija 11, aktu) zmarłych na covida. Zgodnie ze statystykami, brakuje jakieś 30. 30 tysięcy, indywidualnych zejść, do statystycznej granicy promila. Promil, do trzech - tyle z populacji, zamiera na grypie. Z powodu gryp i z powikłań.Zupełnie czymś FENOMENALNYM, było zaprzestanie zgonów wiosną. Ludzie wzięli się i przestali umierać. Wołały zaniepokojone zakłady pogrzebowe. I tu znów, jakby kostucha wróciła z urlopu. Kończąc chorowanie na covida, szczepionka iniekcyjna, nie ma u mnie szansy. Ale może ktoś kupić na mnie zastępczo. Js tego nie chcę, dla mnie nie kupować, dać kasę, by przychodnia działała i oddzwoniła do mnie, po rejestracji.

Ja sam, nie stać mnie na głupie ruchy finansowe. Zaś taki Premier, to może. Przychodnia już się zrobiła taka, że jeśli nie mam telefonu, to mi się leczenie NIE NALEŻY. Wyzdrowieję, to będę uderzał pieszo, ale jeszcze nie teraz. Nie zamierzam już się poddawać tym głupim tresurom. Nikomu, one zdrowia, ni życia nie zachowały. Za to parę fortunek wyrosło: od respiratorowni, przez bimbrowe płyny i spreje, po maseczkowo, przyłbicowy handelek. W ogóle ŚWIATOWY HANDELEK. Wyrosły kolejne fortunki globalistyczne, a alledrogo stała się największą firmą na giełdzie - serio, większe od orlenów, miedzi i innych. DOŚĆ i sprawdzam.

Państwa, światowy ład, ustalił, że po Globalnym, Terrorystach, Faszystch, teraz COVID. Mni sii wydajj, że to ściema jest. Żal mi tych biednych  kotków i piesków, króliczków, żal, mi ach żal. Niczego to nie zmienia zaś w faktach. Nawet policyjne, zomowskie prowokacje 11.11 nie zmieniają faktu, ściemniania na różne tematy pieniężne.
Państwa


propozycja tagów

covid19, władza, polityka, rozmaitości, osobiste

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości