8 obserwujących
330 notek
91k odsłon
  176   0

Czy warto pisać dla salon24

Odpowiedź każdy musi znaleźć sam. Rano zamieściłem cztery notki, jak znana poetkamagnuszewska. Zapewne jest to sama Pani Janke, ale co ja tam, szary żuczek.

Faktem, że serii notek o Bajce kowidiańskiej, spłynęła migiem, a jakimś trafem, te poezje magnuszewskie, zawsze tkwią tam, przy porannej mojej kawce.

Kiedyś zakrywano, co po każdym wylogowaniu, muszę oheblować, trudno. Wiele portali, już nie odwiedzam, Tutaj, ciągle mam jakiś sentyment. Choć gospodarka wcale na to nie zasługuje, Kłamie i kręci. Jeszcze część notek, równolegle pojawia się na facezboku. Mnie tam być nie może. Bo byłoby tak, jak z Trumpem na Twiterze: narobiłbym się, o ADMIN, rzekłby spadaj, loser- goń się. Tak by to przebiegło.

Może czas na jakieś remanenty. Kiedyś stare notki usuwałem, dziś tyko komentarze, które wydają się zakryte (zignorowane). Nie potrzebne, to nie. Mój protest, to nie @pacemaker, na głównej nie zawiśnie. Nie mam o to żali. Nie życzą sobie, to spadam. Ja nie zmieniam hasła i nie wyrzucam colta do Wisły. Po prostu się wylogowuję. Na razie. Pozdrawiam i Witam - jak to dziś mówią, potrząsając głową i powtarzając tak, ychy, okej.

salon24, poezja, polityka, media, szambow Wiśle zapomniałem, rozmaitości, s24

Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale