8 obserwujących
334 notki
92k odsłony
  134   0

TAKIE MEDIA

Nie są potrzebne. Od 3 tygodni mamy ZIMĘ i 3sm śniegu uniemożliwia Ludziom poruszanie się w miastach.Dziś znów dosypało z 1 cm - katatonia normalnie ze schizofrenią. Media zareagowały: czrny asfalt był wczoraj wyświetlany. Kto pożąda, niech sobie popatrzy. Media od dawna są na smyczach władz wszelakich i w kieszeniach. Odcięcie wyborczej-chrzczonej scyzorykiem, od rządowych ogłoszeń, bardziej zabolało, niż nie kupowanie. Nawet w Biedronach to wykładali.

Katastrofa ZIMOWA trwa i czekają samorządowcy, wszelkich opcji, aż Słoneczko lud rozpuści. Mamy początek lutego, na ich nieszczęście i jeszcze da się nagłośnić i powiedzieć: KRÓL JEST NAGI. ZENEK WSTAŃ. Wstań Zenek, śnieg na dworze, Zenek wstań bo ci prz..la laj - Jest Zima i MUSI być ZIMNO. Ale z powodu braku szufelki piasku, nie zepchnięcia śniegu z przejazdów przez chodniki - to nie jest powód, byśmy sobie łamali nogi, ręce.

Już dawno Urzędy dały sobie na luz, lansują się teraz przez telewizorkami i uprawiają postmodernizm on line. Zwalając odpowiedzialność "na właścicieli przyległych posesji". Powinno być wynagrodzenie, a jest KARA. Także odśnieżanie można załatwić środkami -nie szwagra- co wygrał przetarga, a siłą tych resztek rolniczych. Zresztą po wsiach tak robią, a w miarę Wójt, zwraca za paliwo. Jest jakiś kompromis, bo i tak ludzie muszą sobie przejazd zrobić.

Niestety, część znaczna większość?, zaskoczona ZIMĄ, nie zauważa warstwy lodu na ulicach i nie sypie tego piaskiem. Ten lud mógłby nie powstać, gdyby nie zajeżdżenie, ale to trzeba refleksu. Uczęszczane ulice, są odśnieżane ciepłem kół i ruchu samochodów z niewielką dawką soli. Która przy -10, musi być potasowa, lub piasek. Niegdysiejsze AFERY z uczenieniem kopania piasku, KOPALNIAMI, spowodowało, że piasek jest droższy od wody. Więc każdy oszczędza. A by teraz mieć piasek, to trzeba go przygotować i przykryć. Albo teraz wykopać.


Te Media, są nam potrzebne  do niczego

zima, musi być zimno, lód, odśnieżanie , zenek, samorząd

Lubię to! Skomentuj13 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale