8 obserwujących
334 notki
92k odsłony
  155   0

Nieciekawa dość notka Trzecia FALA

Covid-19, wersja wg uznania i tak nie wywąchasz: kolejny odcinek horroru pościelowego: CO TO TO NAM NIE ZAGRAŻA, i CZYM TO SIĘ JESZCZE NIE ZARAZIłEM - notka antypaństwowa.

Nie jestem nauczycielem Łachem Bernardem, ni nikim takim, np Statystykiem. Zwykły pijak ze mnie i żarłok. Poszczę teraz, bo od śniadania i tak będzie aż do obiadu. 3. FALLA, jak najbardziej. Co się działo przez ostatnie 2, 3 tygodnie i jakie przesłanki wskazują, że 3 fala wywodzi się ZZZZZ.

Fala 3, trzecia fala, to skutek zgromadzeń, nie, nie w Zakopanem. Tam była śladowa liczba ludzi wg populacyjnych wskaźników. Rząd twierdzi, że SZCZEPIŁO się ponad 2 mln Polaków. Zmilczę w temacie ich stanu zdrowia, nie o to chodzi. Musieli, mają taką pracę, ktoś nakłaniał, tłumaczył, perswadował. III FALA, została spowodowana SZCZEPIENIEM. Uzasadniam

Kłucie, wykonywali pracownicy Służby Zdrowia (nazwa myląca, bo zdrowie jest postulatem, ale kasa chorych brzmiało źle). Wirusy są tak małe, że ich miliardy i więcej, pokrywają wszelkie powierzchnie. Dezynfekcja działa, do wyschnięcia środka.

Także wyjaśniło się, skąd plateaou obecnej fazy, a powinno spadać po Świętach. Państwo, Rząd do tego nie dopuści. Maseczki masz kupować i to te właściwe. Ludzie zainwestowali w Fundusze. A Fundusze poniosły koszty wybudowania fabryk produkcji waty, gazy i sznureczków. Ogromne zapasy, mają spowodować konieczność finansową, by było na dalsze koszty OGŁUPIANIA NARODÓW.

Nie przejmujcie się też Promotorami i Nakłaniaczami-naganiaczami - jeden umarł po II dawce, a szczepił się na wizji YT. Zmarł na serce, biedaczek. Wcale go mi nie szkoda.Natknałem się także na info ze Szwecji - dopust na 100 tysięcy, zmarło tam, żeby nie skłamać, po przeliczeniu circa about 1,2 promila - dokładnie tyle co i u nas.

te serduszka, to wiecie - a róbta co chceta

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale