9 obserwujących
363 notki
95k odsłon
  97   0

ZASZCEP SIĘ w populacyjnymPSZ

Zaszcep się, a nie pożałujesz. Zaszczcep sięęe, plynie, toczy się, smuży, napiera, radio precz Każde medium, na wyprzódki, tylko załącz, a cię zaatakuje z każdej strony, od strony uszu.

Nie ma obowiązku, nikt nie zabiega, by prywatny, niedoskonały, więcej: o nieznanej, a właściwie żadnej, skuteczności przeszczep. A nie, zabiega.

Zamiast na leczenie szczerbatej populacji, normalne funkcjonowanie POMedycznej, przychodnie. Zabezpieczenie okresowego, obowiązku diagnostyki osób po jakimś wieku, obowiązku tzw lekarza domowego. To Rząd, lokuje olbrzymie środki i uwagę Społeczeństwa w p ro p a g n d ę.

Może już dość. Minęło od marca 2020, ponad rok. Nie wiadomo na co umarli, ci na Covid1a, bo do worka i AUT. Jeśli nie wiadomo na co zmarlli, to jaka WRÓŻKA,, wie jak leczyć pozostałych. Zmarły dziesiątki tysięcy, na inne choroby, które nie były 'obsługiwane", bo Rząd, zamknął Przychodnie, a Szpitale upośledził. A na Propagandę środki są. To wygodne. Nie działamy w tym kierunku co należy, co jest płacone w Zus/Krus itp, "bo mamy wymówkę". Nie ma z kim przegrać, ale nastepne wybory, może jeszcze następne, będą na , na NIE WAS.  P R Z E ST A Ń C I E

koronawirus

Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale