8 obserwujących
282 notki
79k odsłon
223 odsłony

Ambasador Izraela

Wykop Skomentuj1

Ta pani, mogłaby już sobie pojechać, do swojej ojczyzny. Dyplomacja, to taka delikatna materia. NA polecenie swojego premiera, na .. a publicznie, zmieniając tekst uzgodnionego, czy przynajmniej ukazanego przemówienia. Publiczna inscenizacja tego typu w rocznicę największego izraelskiego święta i to jeszcze wobec więźniów Auschwitz, nielicznych, którzy jeszcze żyją i udało im się przeżyć, ten niemiecki szał zbrodni. 99% Niemców, Austriaków nawet więcej, poparło panaHitlera Adolfa.

Jej rola została zakończona, po tym incydencie, spełniła swoją rolę, czyli pozostawiła premierowi swojego kraju, możliwości dalszej dyskusji.

Proszę zauważyć, że przedstawiciel Rosji, czytał po Polsku i nie dopuścił się niczego.

Co prawda właśnie Kneset - izraelski parlament, te możliwości dyskusji depcze, twierdząc , że to Polska i Polacy zamordowali Żydów. Nie naziści, nie Niemcy i Austriacy, ale Polacy, my ich dzieci i wnuki. Ponoć chodzi  o jakiś interes, już zaliczkowany nawet

Moi przodkowie, ani ja nie zabiłem żadnego Żyda. Powiem więcej, ani jeden Żyd, obywatel państwa Izrael, faktycznie Izraelczyk (tyle, że to są subtelności języka polskiego), nie zginął w czasie II wojny światowej. Podczas holokaustu.Jestem za tym, by ścigać każdego zbrodniarza, który zabijał Żydów (i nie Żydów). Niestety dla Izraela i Żydów, jestem też za ściganiem i osądzaniem zbrodniarzy stalinowskich z UB, sądów, służb, urzędów prlu, niektórzy dostają dodatki ZUS, np Morel, brał, bo już dopadła go zdaje się, sprawiedliwość.Stefan,słynnego brata, nieosądzony, bo źle się czuje.

Pan Hitler i towarzysz Stalin, wspólnie wszczęli wojnę rozpoczętą 1 września 1939 roku na granicach Polski. Co prawda, ZSRR-sowiety, uważają, że ich wojna zaczęła się później, mają rację? od 1 września byli w spółce, połączeni paktem zbójeckim wobec Sąsiednich państw. Większość z Żołnierzy KOP, pograniczników II RP, spoczywa przy ruinach swoich placówek, na Kresach, terenach dzisiejszej Białorusi i Ukrainy, rozoranych przez kołchozy.  Więc jak to? Może 17 września, powinni pisać, nie, uparli się na 41.

Izrael, powstał, na mocy jakiś spisków względem Palestyny w 1947. Zresztą tworzyli go głównie Żydzi z Polski. Polski, która straciła - zabitych, pomordowanych, 6 mln obywateli, w tym 3 mln wyznania mojżeszowego. Nie wiadomo ilu Polaków zaginęło, zostało wywiezionych, zamęczonych przez sowieta i po wojnie, przez Żydów także w ubeckich katowniach - tej prawdy chcecie? Bramy powitalne w 1939, wydawanie sowietom Żołnierzy wrześniowych przez Żydów..

Skąd wziął się ten atak furii izraelskiego Knesetu, na polską Ustawę, przeciw zniesławieniu? Otóż od dawna, stroną, która rozpowszechnia kłamstwa na temat zbrodni, rzekomych, których mieliby się dopuścić Polacy, są Żydzi. W Izraelu, ale głównie w USA. Także w Polsce - środowiska które były przy władzy za PRLu, ale zostały odcięte w 1968 i częściowo wyemigrowały z powodu kryzysu Izraelsko Egipskiego, później z pozostałymi sąsiadami. Izrael jest otoczony wrogami, lub państwami bez władzy, gdzie trwa wojna. Dlaczego? Przywożą tu młodzież przedmaturalną, pokazać "polish death camps", później idą do makdonalda na słodką bułkę z kotletem z polskiej wołowiny i jadą do Berlina na dyskotekę, zapoznać się z nie nazistowskimi wnukami i prawnukami, morderców ich przodków - przecież Niemcy zapłaciły. Bo naziści wyjechali na Atlantydę, po IIww i zaginęli razem z nią.

Te kłamstwa rozpowszechniają też polscy przyjaciele komuny, środowisko gazwybu, tvn-y, pseudonaukowcy pokroju Grossa i "poeci", jak Kosiński, Wajda wysyłał Ułana z szablą na Tygrysa; nie przerąbał Olbrychski lufy (choć Tygrys to koniec wojny, a nie 39), cały niemalże światek filmowy. O dziwo, Żyd, Polański Roman, pokazał prawdę o okupacji niemieckiej w Polsce, w Warszawie - organizowanie się przez Żydów w Judenratach do wywózki i samonadzór, przez ichnią policję umundurowaną. Niestety jest to kolejna opowieść o " dobrym Niemcu" w czasach nocy hitlerowskiej, których także pokazano w innych produkcjach, które przemilczę, a było ich bardzo dużo i zazwyczaj dostawały różnorakie nagrody. Podstawą był zestaw kłamstw na temat Polski i Polaków.

Pani ambasador, czas do domciu, pa.


PiS, może zakończyć, znów na jednej kadencji swoje rządy, jeśli się ugnie przed siłą pieniądza i kłamstwem, i zatrzyma tę potrzebną, i użyteczną Ustawę. Ustawę, która penalizuje kłamstwo o dobrych Niemcach-Austryjakach i złych Polakach. Trzymam za nas kciuki.


Administracji, dziękuję za czujne pilnowanie =treści, ze 4-5 minut trzeba czytać : D

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka