7 obserwujących
267 notek
71k odsłon
138 odsłon

Karetki, tragicznie, dlaczego

Wykop Skomentuj1

Dwa wypadki sanitarek: jedna pod pociągiem, druga rozbijająca dziewczynkę na pasach. Dlaczego teraz, akurat dwa tak tragiczne zdarzenia. Jeden z kierowców 60 lat. Wiążę to ze .. ZMIANĄ CZASU. Właśnie była, i jeszcze przez jakiś tydzień, ludzie żyjący w twardym reżymie czasowym, pozostaną pod wpływem tej zmiany. Niby tylko godzina.

Pobudki samych zmian, były bardzo przyziemne: zysk kapitalistów, do których się proletariat państwowy, ochoczo przyłączył. W normalnych okolicznościach nie ma to znaczenia, tam, gdzie trzeba było podjąć decyzję o życiu, lub śmierci, decyzyjność zawiodła. Ktoś odpowie za te życia?

W śmietniku internetu, gdzie, przecież każdy, może swoje emocje rozładowywać, nawet padły oskarżenia, pod adresem kierowcy (który sam w traumie, przecież to widział, nie w TV). To nie ten kierowca rozbił, dziecko. Nie ma zakazu stania, przepuszczania, zatrzymywania się, choć jest np karanie za skręcanie, bo przecież ktoś nas wyprzedza i się nie zorientował, że trafi mnie w drzwi i są już wyroki, niestety, sankcjonujące pierszeństwo kierowcy, który jest ... z tyłu.

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo