8 obserwujących
296 notek
85k odsłon
225 odsłon

Sekielscy, film przyrodniczy i Biskup Głódź

Wykop Skomentuj

Stało się. Nigdy by nie zaistniała taka koincydencja (chyba). Obrzucenie błotem Episkopatu prawie udane. Tak nawiązany został dialog. Koń gada ze swymi podkowami. Mógłbym napisać podoogoniem, jednak, taka konfekcja, zbyt blisko ciała się znajduje w ważnym miejscu. Fakt, że kulki tam lecą i impregnują, a jakże.

Biskup, to pokorny. Posłusznie posłuchał Prymasa - tak trzeba. Nachalni będą teraz błyszczeć, że dialog z koniem nawiązali.

Faktem jest, że Kościół, hierarchia, spija szumowiny, które zostały uznane za nieważne. Dekomunizacja się nie odbyła. Kościół nie taką zresztą ma rolę, by potępiać, dzielić, krytykować. Patologia Prlu przeszła i teraz dała ubecji, kolejną przesłankę do plucia na nas. Rola duchowieństwa jest inna. Wycinanie raka zboczeń, ponowoczesności, sodomii i pedofilii, poskutkowało atakiem z tej strony, co zwykle. Jednak trzeba było to opublikować we właściwym czasie. Pewna jawność, jest jednak nie całkiem zgodna z etyką. Piszę o etyce chrześcijańskiej, bo innej przecież nie ma. Każde dobro, trzeba okupić kosztem, to jest ten koszt. Szczęść Boże Księże Biskupie. Szczęść Boże Bracia Kapłani.

religia, katolicyzm

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo