7 obserwujących
278 notek
78k odsłon
79 odsłon

Polemika z Igorem Janke

Wykop Skomentuj2

"Były media mainstremowe, wspierane przez państwo" - a to nie pan jest ten m-tream? Notka wisi dobę i tylko 3200odsłon - słabiutko.

Ten ogląd, to powtarzanie wypaczonego, ale zaakceptowanego obrazu tamtych wydarzeń. Komuchy posiadali broń, czołgi, karabiny, media, sądy, policje, o pszepr milicje, ale nie udało im się tego użyć. To tak jak w szachach, wszystkie figury i wojsko na planszy, a źle ustawione i nie da się użyć. Dziś sytuacja wygląda już inaczej, ponieważ ludzie pojęli nauki 30 lat i głosują za chlebem, za kasą. Ten kto zapewnia w miarę przewidywalne warunki życia, ten wygrywa. Posierpniowa rzeczywistość, gruba kreska, rządy PZPR, tylko z frakcji, która była wcześniej marginalizowana, jako dewianci i obcy już została zweryfikowana. Zeszli razem ze swoimi guru. Jeszcze w Gdańsku są "fajne" koncerty, jeszcze aglomeracje trzymają za mordę wiele potencjalnego elektoratu, a zwłaszcza swoje pieski łańcuchowe, ale już jest inaczej.

Pan Igor martwił się o NSZ, ja byłem wtedy w wojsku,  takiej organizacji kształtującej młodych mężczyzn na modłę Prlu: wódka i WOLNE NIEDZIELE (i soboty!). Później walczyłem z fałszowanymi wyborami .. do rady akademika (jakieś profity i chyba darmowy pokój) - bezskutecznie, a rektor i oszuści żyli jeszcze dostatniej. Później nas wszystkich komuna okradła: referendum, PGR-y Balcerowicza, Świadectwa bez udziałowe, sprzedane zakłady pracy i uwłaszczenie ich zarządów: właściciel "złotej kury od jaj" zarżnął ją na rosół i oddał Cyganom. Dziś opcja Mazowiecko-Kuroniowo-Geremkowska jeszcze ma swoich , jeszcze to wszystko ma dużo kasy, ale jak to w kapitalizmie : DD coraz mniej. Pozostały już tylko aglomeracje i pomysły typu: "wypromujmy sodomitów" - to nas nie ruszą. A tu ZONK.

Także mógł pan zrobić karierę, panie Igorze Janke, mógł pan przeejąć ..Wyborczą : D, ale się nie udałos. I  znów te tagi i działy : D D to pan sam to robi.


4czrwca, wolność, propaganda, "kultura, historia"

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale