Blog
A gdzie logika?
logistyk
9 obserwujących 156 notek 110063 odsłony
logistyk, 14 lutego 2018 r.

Ziobrowski Prezes Sądu w Świdnicy odwołany przez Ziobrę za złożenie zażalenia na prokuratu

260 3 0 A A A

Prezes Sądu Okręgowego w Świdnicy Anatol Gul został odwołany faksem, bez uzasadnienia, dzisiaj z dniem 12 lutego 2018 roku. 

Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego w dzisiejszej Polsce PiSowskiej, gdzie prezesów sądów, politycy odwołują codziennie bez konieczności uzasadnienia, gdyby nie fakt, że Anatol Gul został powołany na prezesa Sądu Rejonowego w Świdnicy w 2016 roku, przez ... Zbigniewa Ziobrę.

Problemy Anatola Gula rozpoczęły się, kiedy prokuratura umorzyła śledztwo przeciw akcji Polskiej Fundacji Narodowej "Sprawiedliwe Sądy", która na bilbordach podała nieprawdziwe informacje o tym, że m.in., sąd w Świdnicy uwolnił pedofila a ten później zgwałcił kolejne dziecko. Sprawę do prokuratury o podanie nieprawdziwych informacji przez Polską Fundację Narodową zgłosił mieszkaniec Świdnika a Prezes Gul, wówczas również ostro protestował przeciwko kłamstwu PFN, która nb nigdy nie przeprosiła za swoje kłamstwa.

Prokuratura, po kilku tygodniach, postanowiła jednak odmówić wszczęcia postępowania, uzasadniając odmowę, tym, że to sąd powinien wnieść skargę a nie mieszkaniec. Prezes Gul, po tej odmowie, złożył zażalenie na tę decyzję o niewszczynaniu postępowania do sądu.

Anatol Gul został odwołany przez Prokuratora Generalnego, Zbigniewa Ziobro dzisiaj.

Jeżeli jeszcze myślicie, że jesteście w Polsce praworządnej to tak jakbyście myśleli, że mieszkacie w Korei Południowej mając adres zamieszkania w Pyongyangu. Witamy w matrixie i komunie.
Opublikowano: 14.02.2018 12:51. Ostatnia aktualizacja: 14.02.2018 12:52.
Autor: logistyk
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • I pomyśleć, że wystarczyło sprzedać trójpodział władzy aby pozbyć się Macierewicza....
  • Przypomnę Wam Towarzyszu Kuźmiuk jak zachwalaliście Morawieckiego, kiedy już budżet będzie...
  • Ciekawy jestem czy zamówił już kanapki :)

Tematy w dziale Społeczeństwo