Albatros ... z lotu ptaka
Droga do Prawdy nie zawsze jest kręta.
74 obserwujących
1621 notek
1361k odsłon
  679   0

Tego nie da się uzasadnić- dosyć grabarze!

Dziwię się więc grupie zawodowej lekarzy, która jest tak zastraszona. Obudźcie się, bo za chwilę nikt z Was nic nie będzie mieć do powiedzenia. Zaczniecie pracować w korporacjach. Będziecie mieć do wyboru tylko jeden zakład. I aby pracować gdzie indziej, będziecie musieli uzyskać na to zgodę. I nie, nie utrzymacie się z gabinetów prywatnych, bo nie będzie Was stać na konkurencję z korporacją – popatrzcie na inne branże. Jeśli teraz nie pomożecie innym, to w przyszłości nikt Wam nie będzie w stanie pomóc. Otwórzcie się, zacznijcie leczyć pacjentów. To pomoże w pokonaniu tej sztucznie utrzymanej pandemii.

Na taką pandemię czekano wiele lat. Ma ona trwać i trwać. Bo jest to jeden ze sposób na utrzymanie wysokiej inflacji, przez co Państwa sztucznie zaniżają swój dług PKB. Kosztem Waszych oszczędności (w tym ujemne stopy procentowe), które topnieją w oczach i tracą w ten sposób na wartości. Jednocześnie następuje przejmowanie za bezcen wiele gałęzi gospodarki, za dodrukowane wcześniej pieniądze. Zyskują banki i wielkie korporacje, zaś całe majątki tracą średnie i małe firmy oraz jednostki.

Dlatego apeluję do Polskiego Rządu o racjonalne i mądre podejście, nie uleganiu presji międzynarodowej i dyrektywom, które nikomu nie służą a przyczyniają się do zniszczenia naszej gospodarki. Takie próby i spekulacje odbywały się już w przeszłości. Zdecydowanie polecam lekturę artykułu 29.11.2009 z “Tygodnika Przegląd” pod tytułem “Kto zarabia na grypie”.

Nie łudźcie się, że cokolwiek zostanie otwarte. Że zaczną ponownie uczyć dzieci w szkołach, czy przestaną ograniczać dostęp, choćby do kościoła. Zresztą za chwilę i tak zostaną puste. Kwestia czasu, kiedy i tak Was zlicytują nie zostawiając Wam niczego, zgodnie z prawem!

Z poważaniem,

Włodzimierz Bodnar

https://www.youtube.com/watch?v=Kvo_92CxvuI


Tags: amantadyna, leczenie covid, włodzimierz bodnar

Komentarze (15)

Dodaj komentarz

Tadeusz

21 stycznia 2021, 17:13

Zacytuję stare niemieckie przysłowie: "Ein Tousand Professoren, Vaterland du bist verloren" - "Tysiąc Profesorów, Ojczyzno jesteś Zgubiona" Jak pamiętam, w latach 60tych XX wieku na obradach Klubu Rzymskiego "zasugerowano" ilość ludności w Polsce na 15-17 mln ludzi. Przecież jesteśmy ludźmi pogardzanymi...,(przez tzw. elity) ci, którzy mają inne zdanie od "jedynie słusznej linii" będą niszczeni, głównie ekonomicznie, aż STRACH zamknie usta. 

Pepek

20 stycznia 2021, 20:37

Podpisuję się pod tym wszystkim co Pan napisał. Jest to smutne ale jednocześnie przerażające. Naród został skłócony i podzielony. Nie mamy już żadnych autorytetów, ludzi z charyzmą a ktokolwiek ma własne zdanie i próbuje się z tym przebić to jest zaraz "obsobaczony" i skazany na niebyt przez jedynie wszystkowiedzących "przywódców". A ich szef na każdym kroku nawet z ambony potrafi ziać jadem na lewo i prawo. Dziś powinniśmy wszystkie ręce na pokład. Kto chce niech się szczepi, kto inny niech idzie do zielarki, inny leczy się np. amantadyną czy jak słyszę nawet lekami przeciw robakom. Trzeba z tym skończyć i zacząć normalnie żyć. Ludzie obudźmy się. Czas naoliwić taczki. 

Magda z Poznania

20 stycznia 2021, 23:59

Doktorze proszę wskazać źródło gdzie rozpisał Pan Doktor dawkowanie amantadyna w leczeniu Covid-19.Jestesmy z daleka, o ile udałoby się nam pozyskać lek nie znamy dawkowania. 

Krystian

21 stycznia 2021, 11:03

Z tego, co wiem, schematy są tutaj: https://przychodnia-przemysl.pl/mozna-wyleczyc-covid-19-w-48-godzin/ Ale leczenie musi być zawsze prowadzone przez lekarza. 

Robert

20 stycznia 2021, 16:58

Panie doktorze nie ma sensu "kopać się z koniem". Wielu Polacy wiedzą czego Pan dokonał i są Panu absolutnie wdzięczni. Tej bandzie politycznych nieudaczników i szkodników jako społeczeństwo podziękujemy już niedługo.

Anna

20 stycznia 2021, 15:24

Panie Doktorze to wszystko jest prawda choć jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się teorią spiskową. Jestem załamana, mam troje dzieci i aż płakać się chce jak myślę w jakim świecie przyjdzie im żyć. Kto za tym wszystkim stoi? Tylko Pan jeden w całej Polsce a może i nawet w całym świecie przeciwstawia się temu wszystkiemu. Mam w rodzinie kilku lekarzy i nikt dosłownie nikt nic nie robi, a jedynymi dla nich autorytetami są prof. Simon i prof. Horbat. Jak tłumacze im o co w tym wszystkim chodzi patrzą na mnie jak na wariatkę i się śmieją. Nikt z tych lekarzy w mojej rodzinie nie wierzy w amantadyne wręcz straszą mnie o jej szkodliwości, toksyczności. Mimo to że amantadyna wyleczyła w mojej rodzinie 4 osoby w tym ciocie 74 która dostała ja najwcześniej bo w 2 dobie objawów, ciocia dzisiaj czuje się wyśmienicie nie ma żadnych dolegliwości. I mimo to ze 4 osobom pomogła Ci lekarze dalej się śmieją i nie wierzą. Przecież to pacany, maja wyprane mózgi echhhh szkoda moich słów bo już mnie szlag trafia. Panie doktorze jeszcze raz dziekuje za wszystko co Pan robi, dla mnie jak już wcześniej powiedziałam jest Pan Aniołem. Odpowiedz

Lubię to! Skomentuj14 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale