Albatros ... z lotu ptaka
Droga do Prawdy nie zawsze jest kręta.
73 obserwujących
1728 notek
1409k odsłon
  166   0

Ziemia obiecana


W marcu 2020 stworzyliśmy nasze ratujące życie MATH+ Protokół leczenia szpitalnego dla COVID-19, do którego jest przeznaczony pacjenci hospitalizowani. W październiku 2020 roku opracowaliśmy I-MASK+ Profilaktyka i protokół wczesnego leczenia ambulatoryjnego dla COVID-19, który jest przeznaczony do użytku jako profilaktyka oraz w wczesne leczenie ambulatoryjne, dla tych, którzy mają pozytywny wynik testu COVID-19. Protokoły wzajemnie się uzupełniają i oba są fizjologicznymi schematami leczenia skojarzonego opracowanymi przez liderów medycyny intensywnej terapii. Wszystkie leki składowe są zatwierdzone przez FDA, niedrogie, łatwo dostępne i są używane od dziesięcioleci z dobrze ugruntowanymi profilami bezpieczeństwa. Oba protokoły są dostępne w kilku językach.


Nowsze badania i próby kliniczne dotyczące iwermektyny

15 czerwca 2021 | J antybiotyk (Tokio)

„Mechanizmy działania” Ivermectin przeciwko SARS-CoV-2: artykuł przeglądowy oparty na dowodach klinicznych.” zgłasza przytłaczająco pozytywne dane dotyczące stosowania iwermektyny w pandemii.

„100% z 36 badań dotyczących wczesnego leczenia i profilaktyki zgłasza pozytywne skutki… przy użyciu najpoważniejszych zgłoszonych wyników, odpowiednio 79% i 85% poprawy we wczesnym leczeniu i profilaktyce… Zaobserwowano statystycznie istotną poprawę w zakresie śmiertelności, wentylacji, hospitalizacji, przypadków i usuwania wirusa …100% z 17 randomizowanych badań kontrolowanych (RCT) dotyczących wczesnego leczenia i profilaktyki wykazuje pozytywne efekty, z szacunkową poprawą odpowiednio o 73% i 83% oraz 93% ze wszystkich 28 badań RCT.)… Spójność pozytywnych wyników we wszystkich duża różnorodność przypadków była godna uwagi. Jest bardzo mało prawdopodobne, aby zaobserwowane wyniki mogły wystąpić przypadkowo”.


Korzystny wynik w zakresie wiremii i żywotności hodowli przy użyciu iwermektyny we wczesnym leczeniu niehospitalizowanych pacjentów z łagodną COVID-19 – Randomizowane, kontrolowane placebo badanie z podwójnie ślepą próbą można znaleźć pod następującym linkiem: https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.05.31.21258081v1


Aby uzyskać aktualny przegląd wszystkich opublikowanych badań dotyczących iwermektyny w leczeniu i zapobieganiu COVID-19 polecamy odwiedzenie c19ivermectin.com; ponadto metaanalizę wszystkich badań można znaleźć pod adresem ivmmeta.com (stale aktualizowana).


Większość badań (do 12 stycznia 2021 r.) Znalazła się w naszym kompleksie Przegląd pojawiających się dowodów przemawiających za stosowaniem iwermektyny w profilaktyce i leczeniu COVID-19, a krótkie podsumowanie ówczesnych badań można znaleźć w załączonym Jednostronicowe podsumowanie przeglądu naukowego dotyczącego iwermektyny.


aktualizacja: „Przegląd pojawiających się dowodów potwierdzających skuteczność iwermektyny w profilaktyce i leczeniu COVID-19”Został zrecenzowany, zaakceptowany i opublikowany 1 maja 2021 r. W American Journal of Therapeu

>
Konieczne są też nie tylko nagłe ale i planowane zabiegi operacyjne.

Dlaczego lekarz na oddziale zakaźnym ma zarabiać krocie a nie lekarz rodzinny i chirurg na bloku operacyjnym oraz pielęgniarki i pielęgniarze oraz personel techniczny.

Dlaczego nie ma do tej pory specjalizacji dla inżynierów biomedycznych po studiach magisterskich na politechnice obsługujących skomplikowaną aparaturę diagnostyki medycznej np. tomografię i rezonans magnetyczny oraz nowe techniki podawania leków przeciwnowotworowych np. magnetofekcję.


Stand and Deliver

Eric Clapton

Stand and deliver

You let them put the fear on you

Stand and deliver

But not a word you heard was true

But if there's nothing you can say

There may be nothing you can do

Do you wanna be a free man

Or do you wanna be a slave?

Do you wanna be a free man

Or do you wanna be a slave?

Do you wanna wear these chains

Until you're lying in the grave?

I don't wanna be a pauper

And I don't wanna be a prince

I don't wanna be a pauper

And I don't wanna be a prince

I just wanna do my job

Playing the blues for friends

Magna Carta, Bill of Rights

The constitution, what's it worth?

You know they're gonna grind us down, ah

Until it really hurts

Is this a sovereign nation

Or just a police state?

You better look out, people

Before it gets too late

You wanna be your own driver

Or keep on flogging a dead horse?

You wanna be your own driver

Or keep on flogging a dead horse?

Do you wanna make it better

Or do you wanna make it worse?

Stand and deliver

You let them put the fear on you

Slow down the river

But not a word of it was true

If there's nothing you can say

There may be nothing you can do

Stand and deliver


Stand and deliver

Dick Turpin wore a mask too

Eric Clapton - Stand & Deliver (Van Morrison protest song 2020)

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale