Albatros ... z lotu ptaka
Droga do Prawdy nie zawsze jest kręta.
69 obserwujących
1459 notek
1260k odsłon
427 odsłon

O czapce "niewidka" Jerzego Owsiaka i o starych karabinach z lat 70 XX w. tzw. kałachach

Wykop Skomentuj20


Założyciel WOŚP Jerzy Owsiak zamieścił w internecie nagranie, w którym - decyzją sądu - przeprasza blogera Piotra Wielguckiego piszącego pod pseudonimem "Matka Kurka" za nieprawdziwe sformułowania dotyczące ukrywania przez niego dochodów i nieuzasadnione oceny. O sprawie jako pierwszy informował portal TVP Info.

Jerzy Owsiak przeprasza /Tomasz Jastrzebowski/REPORTER /Reporter

Jak przypomina TVP Info, 14 października 2014 r. Jerzy Owsiak "na portalu kreciola.tv zamieścił film, w którym pomówił blogera Piotra Wielguckiego - piszącego pod pseudonimem Matka Kurka - o ukrywanie dochodów oraz określał go mianem 'marginesu społecznego'".

"Wielgucki w odpowiedzi na takie słowa pozwał Owsiaka. W środę Sąd Apelacyjny w Warszawie wydał prawomocny wyrok w sprawie - Owsiak naruszył dobra osobiste powoda, kierując pod jego adresem nieprawdziwe sformułowania. Sąd zobowiązał także Owsiaka - w terminie siedmiu dni od dnia wydania wyroku - do opublikowania przeprosin w mediach" - czytamy w artykule.

TVP Info poinformowało, że w piątek założyciel WOŚP zamieścił na portalu kreciola.tv przeprosiny skierowane do blogera.

"Przepraszam Pana Piotra Wielguckiego, posługującego się pseudonimem 'Matka Kurka', za nieprawdziwe sformułowania dotyczące ukrywania przez niego dochodów, a także nieuzasadnione oceny określające go 'nierobem' oraz 'murem' (człowiekiem z marginesu społecznego), naruszające jego dobra osobiste w postaci czci i dobrego imienia w filmie opublikowanym w dniu 14 października 2014 r. na stronie kreciola.tv Jerzy Owsiak" - mówi Owsiak na nagraniu.

CZAPKA "NIEWIDKA"

Juras OWSIAK

image

https://www.youtube.com/watch?v=Gg2v7NIjusc&feature=youtu.be


Piotr Wielgucki

@Matka_Kurka

 A teraz posłuchamy jak Owsiak odszczekuje oszczerstwa i grzecznie przeprasza @Matka_Kurka, nawet się nie zająknie. Speców proszę i ściągniecie tego pliku i dorobienie portretu "Jurka". Takie nagranie musi być wieczne! https://youtu.be/Gg2v7NIjusc

1 564

21:37 - 14 cze 2019

Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/polska/news-jerzy-owsiak-przeprasza-blogera-piotra-wielguckiego,nId,3045999#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

https://www.youtube.com/watch?v=VA0B67vJ1fw

CZAPKA NIEWIDKA | Cała Bajka Dla Dzieci | reż. Piotr Paweł Lutczyn

"odbierz babci dowód"

PISIORY - pilnujcie wszystkie babcie i dziadków przed wyborami jesiennymi i aby dożyły swoich dni i mieli na wczasy "pod gruszą" a nie tylko grosze dla wnuków i dzieci sypnijcie jeszcze raz groszem BARDZO PROSZĘ. Za te z maja 2019 roku serdeczne dzięki.

Mam to nawet na papierzeKochani Darczyńcy..

Na pewno 1100,- zł przyda się na ciepły płaszczyk, spódnicę dla babci czy kalesony i skarpety dla dziadka wszak groszem nie śmierdzą.

Wykop Skomentuj20
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale