Rozmaitości
Littera scripta manet.
3 obserwujących
65 notek
16k odsłon
  159   1

Polska do likwidacji...

Taki oto komentarz znalazłem w internecie:

"Po wejściu do Unii straciliśmy istotną część swobodnego decydowania o niektórych sferach życia głównie gospodarczego, co strasznie zmniejszyło zyski niektórych firm w Polsce przez wprowadzane unijne opłaty. Unia decyduje, czy da nam nasze pieniądze, jeśli zmienimy to, zamkniemy to i wprowadzimy to. Takie działania to utrata najważniejszej rzeczy niepodległego państwa, czyli suwerenności. Takie działania pokazują, że UE dąży do zabrania Polsce niepodległości i utworzenia jednego dużego państwa pod władzą niemieckich polityków i ich sojuszników" (źródło: Facebook).


Autorowi tego tekstu gratuluję trafnego spojrzenia na sprawę!

To, że europejskie czynniki polityczno-decydujace chcą zrujnować nasz kraj, to sprawa jasna. 
Jednakże tragedią jest to, że niektórzy politycy polscy lub mówiący po polsku też tego chcą. 

Chce się widzieć, jak funkcjonuje Unia Europejska? Oto przykład:


Niemieckie supermarkety ( a jest ich już przeszło dwa tysiące w naszym kraju) wprowadziły do sprzedaży swoje zapałki - takie z motywem flagi UE. Jednakże na opakowaniu nie było napisane, że to niemiecki produkt. Z powodu tej sprzedaży padła ostania w kraju fabryka zapałek w Czechowicach - z powodu braku podaży i  popytu na polski produkt, który nie był dostępny w niemieckich supermarketach.
Po tym fakcie pojawiły się znowu owe zapałki w niemieckich supermarketach, ale już z napisem, że są produkowane w Niemczech.

A co z innymi dziedzinami gospodarki? Jest i było  podobnie!

.

Nie wymieniam żadnej nazwy sieci handlowej niemieckiego pochodzenia i czynię to specjalnie, aby mnie nie prześladowano i moje psy też!


Lubię to! Skomentuj11 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale