Rozmaitości
Littera scripta manet.
3 obserwujących
73 notki
21k odsłon
  1398   0

Ukrainizacja Polski to początek nowego państwa, czyli federacji polsko - ukraińskiej

Ukrainizacja Polski to początek nowego państwa, czyli federacji polsko - ukraińskiej.

Polska to kraj poddawany eksperymentowi politycznemu: najpierw popularyzowanie idei Polin, a teraz cicho i przebiegle upowszechnia się ideę federalizacji Polski i Ukrainy.

Czynią to socjaliści - pisowcy spod znaku ducha Piłsudskiego, bo ta idea federalizacji była  jego pomysłem. Niby to Polska będzie silna, jak stanie się państwem wielonarodowym.

Skutkiem tego eksperymentu federalizacji będzie wynarodowienie Polaków oraz fałszowanie historii, np. mówienie, że  w Buczy było ludobójstwo (nie umniejszając pamięci ofiar) a na Wołyniu nie (niektórzy Polacy z elit politycznych unikają tego tematu lub boją się nazywać dramat na Wołyniu ludobójstwem)!

Proszę zwrócić uwagę, że nic się ostatnio nie mówi o dramacie  ludobójczym na Wołyniu, aby rzekomo nie obrażać uczuć Ukraińców.

Piorą nam mózgi i to wszędzie, a przykładem jest popularyzowanie pieśni "Czerwona kalina", która swego czasu była oficjalnym hymnem ludobójczej UPA. 

/Uwaga: publikowanie tego poniższego materiału jest cytowaniem źródła, a nie działaniem propagandowym umniejszającym godności Polaka/

Nawet z niewiadomych przyczyn  w fałszowaniu historii bierze udział Kościół Katolicki (mam nadzieję, że to tylko jednorazowy przypadek?)!
Zob. poniższy materiał.


A tu link ciekawego artykułu na powyższy temat:
Ksiądz namawiał wiernych do śpiewania hymnu UPA

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale