Rozmaitości
Littera scripta manet.
3 obserwujących
73 notki
21k odsłon
  1227   0

Unia Polsko-Ukraińska. "Wyszło szydło z worka!"

W internecie jest sporo materiału na temat wstępnego projektu utworzenia Unii Polsko-Ukraińskiej, zatem nie ma co tu wiele pisać. Jedno jest pewne, że ten cały projekt z uchodźcami zwanymi teraz "gośćmi w naszym kraju" wraz z nadanem im numeru PESEL oznacza, że piekiełko polskie się rozwija. Nadanie im PESELU jest przyczynkiem do nadania im z czasem obywatelstwa oraz pozwolenia na udział w wyborach i wiadomo, kogo wybiorą!

Konstytucja RP mówi, że władze ma w kraju Naród Polski. To wyraźnie sugeruje, że działania niektórych  polskich ich polityków na rzecz tzw. Uni Polko - Urkaińskiej są na dzień dzisiejszy są sprzeczne z literą Konstytucji.

Wniosek jest taki: niektórzy Polacy i mówiący po polsku nie lubią Polski. Nie bardzo wychodzi projekt Polski jako Polin, więc teraz będzie Unia Polsko-Ukraińska.

Niektórym zależy, aby Naród Polski przestał samodzielnie istnieć. Wstyd i hańba!

Przykładowe linki na ten temat: 

https://pap-mediaroom.pl/polityka-i-spoleczenstwo/opowiadamy-sie-za-unia-polsko-ukrainska-wspolna-deklaracja-polskich-elit

https://konkret24.tvn24.pl/polityka,112/polscy-politycy-sa-za-stworzeniem-unii-polsko-ukrainskiej-pietrowe-przeklamanie,1103101.html

https://legaartis.pl/blog/2022/04/20/opowiadamy-sie-za-unia-polsko-ukrainska-deklaracja-polskich-elit-politycznych/


Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale