32 obserwujących
673 notki
366k odsłon
  18   0

PROTEST

Aleksander Szumński
Aleksander Szumński


OSOBY SZCZEPIĄCE  SIĘ POZA KOLEJNOŚCIĄ  - "GŁOWY POLECĄ"
POWIEDZIAŁ 3 STYCZNIA W TVP INFO MINISTER

Pandemia wirusa zagraża życiu każdego obywatela Polski. Ustalono kolejność rządową szczepień od grupy zero do grupy....Tak żąda prawo. życie natomiast ma inne wymagania, chce żyć!!! Wymiganie się z tej dyscypliny prawnej może spowodować skutki prawne, ale jest to ingerencja prawna w ludzkie życie, a każdy ma prawo życia!!!
Wystąpienie telewizyjne ministra o "pozbawieniu głów" bezprawnych szczepieńców jest nad - nad skandalem!!! Publicznie grozić "pozbawieniem głów" - czyli śmiercią pewnej części żyjących jeszcze  obywateli dyskwalifikuje takie wystąpienie.
Jaka osoba uratowana przed śmiercią przez Matkę Bożą w czasie pobytu w getcie przemyskim w czasie trwania II Wojny Światowej jestem taką samą ofiarą jak ci którym mają obciąć głowy z decyzji rządowej.
Protestuję przeciwko takim wypowiedziom w sposób ostry i bezwzględny.
Żądam natychmiastowej dymisji tego ministra i postawienie go przed sądem za
grożenie ludziom publicznie śmiercią.

Natomiast sprzeciwiam się skandalicznej wypowiedzi, o której niżej"

Nie milkną echa skandalu, który wybuchł po tym, gdy wyszło na jaw, że władze Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego rozdysponowały dodatkowe szczepionki na koronawirusa pomiędzy rodziny medyków oraz celebrytów. - Sprawa wcześniejszego zaszczepienia osób spoza grupy "0", artystów i polityków, jest bulwersująca i kompromitująca - ocenił rzecznik prezydenta Błażej Spychalski.
Błażej Spychalski
- Kompromituje tych, którzy podjęli taką decyzję, tutaj mówię o władzach spółki, która podjęła taką decyzję - Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Myślę, że dla każdego jest to jasne i oczywiste - dodał Spychalski, który w niedzielę był jednym z gości TVP Info.
Zdaniem rzecznika prezydenta sprawę początkowo mogłoby "zamknąć" przyznanie się do zaszczepienia poza kolejką i przeproszenie za to. - Wiele osób przyjęłoby to ze zrozumieniem - stwierdził Spychalski. Jak dodał, mamy teraz sytuację, która będzie się napędzała, która nie powinna mieć miejsca. Zaznaczył też, że przeprowadzenie Narodowej Strategii Szczepień jest w interesie wszystkich Polaków. Ocenił również, że prawo jest w kwestii szczepień jasne.

Aleksander Szumański
Kombatant – osoba represjonowana – zaświadczenie o uprawnieniach Kombatantów i Osób Represjonowanych nr B 18668/KT3621.

Aleksander Szumański
Stowarzyszenie Żydów Kombatantów i Poszkodowanych w II Wojnie Światowej - legitymacja członkowska nr 122 - pieczątka Stowarzyszenia.
Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale