33 obserwujących
679 notek
368k odsłon
  3755   0

ATAK MASONERII NA POLSKI KOŚCIÓŁ

Aleksander Szumański foto Internet
Aleksander Szumański foto Internet


ŚW. ANDRZEJ BOBOLA  - PATRON WIELKIEGO ZWYCIĘSTWA. PATRON KRESÓW WSCHODNICH.INICJATOR POWOŁANIA MATKI  BOŻEJ NA KRÓLOWĄ POLSKI.


 MĘCZEŃSKA ŚMIERĆ ŚW. ANDRZEJA BOBOLI

W zamęcie konfliktów roznieconych przez powstanie Chmielnickiego dostał się we wsi Mohilno w ręce Kozaków, którzy 16 maja 1657 roku wpadli do Janowa Poleskiego z zamiarem mordowania Polaków. Kozacy traktowali go jako wroga politycznego z powodu nawracania ruskiej ludności prawosławnej na katolicyzm. Z pojmanego kapłana zdarto suknię kapłańską, na pół obnażonego zaprowadzono pod płot, przywiązano do słupa i zaczęto bić nahajami, z zamiarem, by wyrzekł się wiary. Następnie oprawcy ucięli świeże gałęzie wierzbowe, upletli z nich koronę na wzór Chrystusowej i włożyli ją na jego głowę oraz zaczęli go policzkować, aż wybili mu zęby. Potem wyrywali paznokcie i zdarli skórę z górnej części jego ręki. Odwiązali go i okręcili sznurem, a dwa jego końce przymocowali do siodeł. Andrzej musiał biec za końmi, popędzany kłuciem lanc, a oprawcy dodatkowo torturowali go szablami, raniąc mu palce, nogę oraz przekłuwając oko.


Na koniec zawleczono go do rzeźni miejskiej, rozłożono na stole i zaczęto przypalać ogniem. Na miejscu tonsury wycięto mu ciało na głowie do kości, na plecach wycięto mu skórę w formie ornatu, rany posypano sieczką oraz odcięto mu nos, uszy i wargi. Kiedy z bólu i jęku wzywał imiona Jezusa i Maryi, w karku zrobiono otwór i wyrwano mu język oraz grubym szydłem rzeźniczym podziurawiono mu lewy bok. Potem jego ciało szarpane konwulsjami powieszono twarzą do dołu. Katusze i straszne tortury trwały około dwóch godzin, po których uderzeniem szabli w szyję dowódca oddziału zakończył około godziny 15 jego nieludzkie męczarnie, powodując śmierć.


 PREZENTACJA WROGÓW NAJJAŚNIEJSZEJ RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ INSPIRATORÓW I WYKONAWCÓW.


 ŻYDOWSKA LOŻA WOLNOMULARSKA B'NAI B'RITH


Działalność żydowskiej loży masońskiej B'nai B'rith została zawieszona dekretem prezydenta Rzeczypospolitej Ignacego Mościckiego z dnia 22 listopada 1938 roku.

Zadziwiać więc może reaktywacja w 2007 roku  żydowskiej loży wolnomularskiej B'nai B'rith, której inicjatorką była krakowska lekarka psychiatra dr med. Maria Orwid, Żydówka, uratowana za pośrednictwem Matki Przenajświętszej, jak wielu Żydów, ze zbrodni  Holokaustu ucieczką z getta przemyskiego, masonka i feministka, organizująca marsze równości, a przed 1989 r. wspierana przez KW. PZPR i Oddziałową Organizację Partyjną przy Akademii Medycznej, której I sekretarzem była lek. med. Ewa Hołowiecka.


 HAŃBA KRAKOWSKIEJ KURII METROPOLITALNEJ


Hańbą okryła się krakowska kuria metropolitalna, której krakowski metropolita ks. kard. Stanisław Dziwisz powołał do kierowania papieską fundacją "Nie lękajcie się" centrum pamięci twórczej  św. Jana Pawła II  - prof. Andrzeja Zolla masona loży wolnomularskiej "Rotary Club". Rezolucja Doktryny Wiary podpisana przez papieża Benedykta XVI z inicjatywy św. Jana Pawła II zabrania masonom przystępowania do Komunii św.


 KOMUNIKAT DOTYCZĄCY FUNDACJI "NIE LĘKAJCIE SIĘ"


Archidiecezja Krakowska i jej metropolita Ksiądz Arcybiskup Stanisław Dziwisz postanowił powołać fundację, ażeby realizowała wspólne zamierzenia, czyli zamierzenia Polski i ludzi dobrej woli ze świata. Fundacja będzie nosić nazwę "NIE LĘKAJCIE SIĘ".


 Na czele fundacji stanął prof. Andrzej Zoll. W Radzie Patronackiej zasiądzie kardynał Franciszek Macharski i wybitne postacie z kraju i ze świata. Bieżącą działalnością fundacji zajmie się zarząd, a kontrolować go będzie komisja rewizyjna. Zarząd i komisja złożone będą ze specjalistów od bankowości, prawa i zarządzania. Rada Programowa zajmie się szczegółami całej koncepcji działalności fundacji. Będzie podpowiadać plany jej działania.


Chcemy, aby fundacja była dziełem wszystkich Polaków, zwłaszcza tych, którzy utożsamiają się z głoszonymi przez Jana Pawła II wartościami ponadczasowymi. Chodzi o stworzenie centrum pamięci twórczej Jana Pawła II. Będzie ono nie tylko hołdem złożonym zmarłemu papieżowi, ale także aktem wdzięczności dla Niego. Z tej racji istnieje pragnienie, aby w Łagiewnikach w widzialnym i namacalnym znaku utrwalić świadectwo Ojca Świętego.


Archidiecezja Krakowska i jej metropolita Ksiądz Arcybiskup Stanisław Dziwisz pragnie w ten sposób utrwalać spuściznę Jana Pawła II i po raz kolejny sprawić, że Jego osoba zjednoczy ludzi różnych wyznań i narodowości wokół wspólnego dobra.


Ks. Dr Robert Nęcek


Rzecznik Prasowy Archidiecezji Krakowskiej


 http://papiez.wiara.pl/doc/372214.Krakow-Papieska-fundacja-Nie-lekajcie-sie


 


Kierujący fundacją kościelną "Nie lękajcie się" pod wezwaniem św. Jana Pawła IImason prof. Andrzej Zoll jest jednym z inspiratorów walki z Kościołem pod hasłem "Rozbić Kościół od środka", Rzeczpospolitej Polskiej, Polaków i polskości. Jego wypowiedzi publiczne piętnujące rząd Najjaśniejszej i prezesa Jarosława Kaczyńskiego mają na celu obalenie tego rządu wybranego przez Naród, a tym samym pogrążenia Polaków w szatański uścisk wolnomularstwa. Tym podłym zamierzeniom wtórują znane postaci wrogów Polski, Andrzej Rzepliński, b. prezes Trybunału Konstytucyjnego, Jerzy Stępień, b. prezes Trybunału Konstytucyjnego, prezes Sądu Najwyższego Małgorzata Maria Gersdorf, Waldemar Żurek sędzia, rzecznik Krajowej Rady Sądownictwa, wypowiedzi, iż prawnicy to nadzwyczajna kasta, rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar, utworzony złodziejski Komitet Obrony Demokracji, ukraiński prezydent Petro Poroszenko, żydowski król czekolady, cała żydowska banderowska "generalicja" rządu ukraińskiego "rezat Lachiw" "Polskim sobakom zrobimy drugi Katyń", Unia Europejska z Żydem Martinem Schulzem i innymi bandziorami unijnymi, media niemieckie, amerykańskie działające pod wspólnym szyldem "polskie obozy koncentracyjne", b. prezydent USA Barack Obama, Hilary Clinton i Bill Clinton zbójecka para, "The Washington Post" z Anne Applebaum żoną "Radka" - "dorżnąć watahę" Sikorskiego, "The New York Times", Bronisław Komorowski zbój z WSI. Wykonawcami  antypolskich inspiratorów są cała totalna opozycja parlamentarna PO - Nowoczesna, PSL(ZSL) oraz poza parlamentarna Zjednoczona Lewica pod haslem prof. Joanny Senyszyn "szkoda że ciebie matka nie wyskrobała".

Z Bożym błogosławieństwem

Dziecko Królowej Pokoju

Pokój musi zapanować pomiędzy człowiekiem i Bogiem, a także między ludźmi

https://dzieckonmp.wordpress.com/2011/02/08/odkrycie-i-ujawnienie-najwiekszej-tajemnicy-masonerii/


 Współpraca i opracowanie Aleksander Szumański

http://aleksanderszumanski.pl/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=1&Itemid=2


 


 


 


 


 


 


Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości