20 obserwujących
869 notek
1372k odsłony
206 odsłon

Odziedziczony po Hance dwór ma pełne majty i zrobi wszystko, żeby Trzaskowski nie wygrał!

Wykop Skomentuj

image


Przez następne kilka tygodni Trzaskowski będzie pojawiał w każdym artykule wyborczej. Jest ciśnienie aby wypromować Trzaskowskiego. Czekam na artykuł z kolegami i koleżankami z przedszkola, aby przeczytać jaki to on mężem stanu był już w piaskownicy. Tvn24 podało dzisiaj wyniki sondażu: Trzaskowski jest trzeci (11 proc) za Hołownią (17 proc). Dużo będzie tych artykułów, aby wyprzedzić Hołownię.

Powtórzę, że odziedziczony po Hance dwór ma pełne majty i zrobi wszystko, żeby Trzaskowski nie wygrał! Walczymy wszyscy. Bo jak nie to powycinają nas po kolei. Jako urodzony Warszawiak, nigdy nie zagłosuję na Trzaskowskiego .... on oddaje moją stolice w ręce komisarza z PiSu. Hańba!!!!!! Kolejny strzał w stopę. Opozycja tyle ich już zaliczyła, że trudno się dziwić, że z trudem kuśtykają - bardzo daleko od widoków na przejęcie władzy. Smutne.

To wielki błąd PO, którego koszty będą katastrofalne, łącznie ze zniknięciem tej formacji z życia politycznego. Wyborcy PO są rozczarowani, a mieli Jaśkowiaka i Sikorskiego....Kto doradza tym ciołkom? Zobaczycie na co stać Warszawiaków! Nie łudźcie się, że ugracie cokolwiek zostawiając na żer pisowskiej tłuszczy STOLICĘ! Już przegraliście!

To mogłoby być zabawne gdyby nie było ważne dla Polski. Największa parta opozycyjna, kolebka słynnego Donalda Tuska - asa polityki, upada na naszych oczach. Najpierw potworny błąd z wystawieniem kandydatki, która gęga z kartki coraz większe z każdym wystąpieniem banialuki. Potem jesteśmy świadkami rozpaczliwego zdejmowania kandydatki z wyborczego stołka, którego ona kurczowo się trzyma i wreszcie ustępuje na rzecz prezydenta Warszawy, który zdaniem części własnych wyborców - lepiej aby nie wygrał bo stolicą zawładnie PIS...Jeśli to ma być obliczone faktycznie nie na zwycięstwo, ale na rozrzedzenie elektoratu Dudy, to dlaczego Trzaskowski, który charyzmą nie przebija Kidawy i ma na koncie szereg wpadek z rządami w Warszawie. Pomieszanie z poplątaniem, brak sensu, brak strategii, partyjne przepychanki. To moi drodzy koniec Platformy.

To jest więcej jak pewne, że tak jak poprzednio , komisarz PIS wyrzuci całą ekipę i obsadzi swoimi z całej Polski. Kaczyński takiej okazji nie przepuści.Warszawiacy zawiedli się na panu T. i już nigdy mu nie wybaczą, że startując na prezydenta stolicy traktował ten zaszczytny urząd tylko jako przejściowy stopień swojej kariery. PO straci wiele głosów w stolicy i być może urząd ten warszawiacy powierzą warszawiakowi , który kocha to miasto ,szanuje jego mieszkańców, a być prezydentem stolicy to będzie dla niego większy zaszczyt, niż być figurantem na Krakowskim Przedmieściu.


P.S.

Jeśli komuś udało się przebrnąć przez ten niełatwy tekst, to wyjaśniam, że cały, łącznie z tytułem, składa się tylko i wyłącznie z komentarzy czytelników Gazety Wyborczej pod artykułem dotyczącym kandydatury Trzaskowskiego na prezydenta Polski. Artykuł ma tytuł:  "Urzędnicy Trzaskowskiego nieoficjalnie: "Przeżywamy rozdarcie, on ma szanse, z nami będzie kiepsko",  a opinie sympatyków GW o zamianie kandydatów Platformy przed wyborami wyglądają, jak wyżej. Ciekawa lektura, nieprawdaż?Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka