21 obserwujących
883 notki
1410k odsłon
848 odsłon

No to teraz Trzaskowski już wygra, sam Donald Tusk spieszy z pomocą

Wykop Skomentuj33

image

Nasz rodzimy Kaszpirowski próbuje takim wzrokiem hipnotyzować Konfederatów. Ktoś się na to nabierze?

Tego jeszcze nie było... Tusk napisał do wyborców Konfederacji i prosi o głosy dla Trzaskowskiego. Donald Tusk postanowił zawalczyć o głosy wyborców, którzy w pierwszej turze zaznaczyli "X" przy nazwisku Krzysztofa Bosaka. Chce ich przekonać, by 12 lipca głosowali na Rafała Trzaskowskiego. W jaki sposób? "Będziemy chcieli z Wami wygrać, oni będą chcieli Was zniszczyć. Są w tym naprawdę nieźli" - napisał na Twitterze. Okazuje się jednak, że wielu wyborców kandydata Konfederacji nie cierpi na problemy z pamięcią. Przypomnieli Tuskowi kilka faktów!

Oto niektóre z komentarzy:

Jagna - Myślałam, że ten wpis to trolling. Trudno mi sobie wyobrazić kogokolwiek gorszego do przekonania wyborców Konfederacji do czegokolwiek.

Wojtek - To nie są już nie faszyści, których chce delegalizować Trzaskowski?

Wojciech - Niszczyliście ich na marszach niepodległości. Proszę wpisać w Youtube.

Polak-AK - Od premiera do zera !!! Bezczelność Tuska nie ma granic i uważa Polskich Patriotów za idiotów. Tym wpisem wprost ich obraża i traktuje jak ludzi bez pamięci i rozumu.

Tymczasem, organizatorzy Marszu Niepodległości wystąpili dziś na konferencji prasowej, podczas której oświadczyli, że nie zapomną tego, co działo się na marszach za czasów rządów PO-PSL. "Uważamy, że wybór mniejszego zła, wskazując na Andrzeja Dudę, jest przymusem" - powiedział Robert Bąkiewicz, prezes stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Żadne miłe słowa, uśmiechy i podstępne gry nie sprawią, że zapomnimy co PO robiła z Marszem Niepodległości w latach 2010-2015. Gaz, pałki, prowokacje i nasyłanie służb. To była walka z patriotyzmem.

Oj chyba nic z tego więc nie będzie. Sondaże muszą być tragiczne, kiedy sam guru posuwa się do tak nędznych sztuczek i skamle akurat tam o poparcie. Na co on liczył, że po pięciu latach wszyscy zapomnieli, jaki był stosunek Platformy i jego osobiście do samego Marszu, jak i do innych patriotycznych uroczystości? To już do kompletu brakuje chyba tylko Michnika z przepowiednią wygranej dla Trzaskowskiego?

Wykop Skomentuj33
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka