21 obserwujących
883 notki
1411k odsłon
362 odsłony

Niemcy w tej kampanii już się nawet nie kryją

Wykop Skomentuj8

image

Trwa kampania wyborcza. "Niemiecki samochód wozi reklamy Pana Rafała po Polsce. To Polacy nie chcą?"

Auto na niemieckich numerach rejestracyjnych pomaga w kampanii wyborczej Rafała Trzaskowskiego, jeżdżąc po Szczecinie z banerem kandydata Koalicji Obywatelskiej - poinformował na Twitterze były radny tego miasta Marek Duklanowski. "To Polacy nie chcą?" - zapytał, wywołując falę komentarzy.

Kampania wyborcza jest już na "ostatniej prostej", a sztaby obu kandydatów rzucają wszystkie siły, by przekonać Polaków do głosowania. W wielu miejscowościach kursują samochody, które ciągną za sobą przyczepkę z banerem kandydata - to akurat dość powszechna praktyka kampanijna. I właśnie na taki samochód, za którym widać baner Rafała Trzaskowskiego, zwrócił uwagę Marek Duklanowski ze Szczecina. Na zdjęciu widać, że to auto z Niemiec - ma nawet niemieckie numery rejestracyjne.

Wpis wywołał wiele komentarzy internautów, którzy zastanawiają się, skąd właśnie taki pomysł na kampanię wyborczą. Ależ są nachalne i bezczelne z tą promocją swojego kandydata. Cóż będzie warta władza zdobyta w Polsce dzięki niemieckiemu wsparciu?  A gdzie w tym interes Polski? A może zwolennicy opozycji spróbują znaleźć adekwatny przypadek z promowaniem Dudy? Czekamy?

Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka