Antydotum
Mówienie prawdy jest czynem rewolucyjnym.
1 obserwujący
21 notek
13k odsłon
146 odsłon

Broniarz oferuje nauczycielom godne życie - za 7 złotych, jednorazowo.

Wykop Skomentuj4

Nie wiem czy śmiać się czy płakać. Pan Broniarz oświadczył że uzbierał 5 mln. zł na godne życie nauczycieli.

Cały czas zbierane są pieniądze na specjalnie utworzony fundusz - dla tych, którzy protestują, ale nie są związani z ZNP, a ich sytuacja życiowa jest bardzo trudna. Sławomir Broniarz wyjawił, że na konto zbiórki wpłynęło do dzisiaj ponad 5 mln złotych.

Takie wynurzenia pana Broniarza unaoczniają mizerię poziomu nauczania a z pewnością braki w poziomie wiedzy z dziedzin etyka oraz matematyka lydera ZNPO.

Divide et impera to jak widać motto Sławomira. Dzieli bowiem nauczycieli jak może na swoich i cudzych, na panów i biednych chamów...

Obcym oferuje jałmużnę z puszki i to tym których "sytuacja życiowa jest bardzo trudna". Kto te kryteria ustanowił, kto i jak będzie je weryfikował i jak tą kasę " żebrakom" dostarczyć.

Czy dla swoich ZNP pan Broniarz ma inną kasę i jeśli tak to ile?

Bo jeśli by policzyć to z tych 5 milionów jeśli by policzyć wszystkich "traktowanych niegodnie" 700 tyś. to na głowę wypada 7 zł. jednorazowej zapomogi. Brutto.

Nawet jeśli przyjąć że strajkuje połowa nauczycieli to "broniarzowe" wyniesie 14 zł. Tyle co jedna kuroniówka.

A jeszcze całkiem niedawno celebryci twierdzili że jednorazowa 13 emerytura  -1100zł (też brutto) uwłacza godności ludzkiej.

Może jednak by pan Broniarz uczciwie powiedział nauczycielom w jakiej wysokości i kiedy wypłaci im utracone zarobki za czas jaki nauczyciele poświęcają kampanii wyborczej jego i jego mocodawców.

  image


Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale