3 obserwujących
13 notek
4873 odsłony
  215   1

Prawica przegrywa na swoje życzenie

Sondaże dla PIS coraz mniej łaskawe. Trudno się dziwić, bo drożyzna w Polsce spora.

Tyle, że nikt z przekonaniem nie informuje ludzi skąd ta inflacja się bierze i dlaczego. Niczym jeden z komentatorów na Salonie lemingi wierzą, że to dlatego, iż "PIS kradnie". Prostackie wyjaśnienie dla bardzo prostych ludzi. Coś kosztowało 5 złotych (niech będzie kilo pietruszki), teraz kosztuje 7 złotych. Ogłupiałe lemingi wierzą, że to dlatego, że 2 złote z ceny kradnie PIS. Zły PIS okrada Polaków. Leci dalej gebelsowskie kłamstwo. Im częściej leci, tym więcej tysięcy lemingów w to wierzy. Nigdy te zakute łby nie uwierzą, że inflacja poważnie wzrosła na całym cywilizowanym świecie. Że winne są kolosalne wzrosty cen energii, głównie paliw. Ale i energia elektryczna sporo podrożała z powodu różnych koszmarnych zielonych ładów i skretyniałej walki z globciem. I będzie ta energia coraz droższa, wszak ktoś musi szaleństwa lewicy sponsorować, a zwyczajowi sponsorzy lewicy wolą sponsorować walkę z tradycyjną rodziną. Od finansowania ekologicznych szaleństw lewicy są przecież zwyczajni konsumenci chcący nie marznąć zimą.

Prawica sporo odpuszcza lewactwu. W normalnym kraju nie do pomyślenia jest sytuacja,, że jakaś lewacka aktywistka publicznie nazywa rządzące ugrupowanie grupą przestępczą i to ugrupowanie zamiast natychmiast kierować sprawę do sądu o potężne odszkodowanie, udaje, że nie widzi, że poddana Sorosa im w twarz pluje. Nie wiem, może tak lubią.

Tusk znowu błysnął jak rodiowóz w tunelu, że rozmawiał kiedyś z Kaczyńskim i ten potwierdził, że w PIS są sami łajdacy. Gdyby ten dziad zakłamany w takiej Brukseli walnął coś takiego do jakiegokolwiek polityka z zachodu Europy, w ciągu najdalej 3 miesięcy chodziłby po żebrach w samych skarpetkach. A Kaczyński milczy. Może dlatego, że pamięta jak po pomówieniach Bolka kasta w todzie go przeczołgała w sądzie. Niemniej odpuszczanie tym gadom tylko ich ośmiela do coraz bardziej brutalnych i kłamliwych ataków. Skoro nic im nie grozi....

Jeden Pan Wyszkowski okazał cojones, gdy Bolka przeczołgał przed Trybunałem w Strasburgu. I oczywiście wygrał. Ja nie wiem, czy ludzie pomawiani przez totalnych nie wierzą, że można tam wygrać? Że tam nie ma raczej kasty, a wyroki opierają się nie na politycznych sympatiach PRLowskich w swym rodowodzie sędziów, a na przepisach prawa? Że z oszczercami można nie tylko wygrać ale i otrzymać sowite odszkodowanie. A tylko spore uszczuplenie gotówki jest w stanie nauczyć totalnych oszczerców, kłamców i manipulantów dobrych manier. TYLKO!

Widzę, że nawet Ziemkiewicz odpuścił tej lewackiej załganej muzułmance, mimo, że sprawę miał wygraną już w Londynie. Gdyby tylko złożył pozew. A znalazłby na tak oczywistą do wygrania sprawę najlepsze kancelarie prawne UK. Ale po co. Lepiej wypłakać się jaki to ja  biedny jestem, w dupę kopany przez kłamców i oszczerców.

Wiem co pisze, bo ja wygrałem na przykład z bogatym Wizzairem. Przedstawiłem sprawę w kancelarii prawnej w Londynie, ocenili że mam rację i złożyli pozew. Oczywiście wygrali i dopiero wtedy sobie potrącili 40% sumy odszkodowania jaką Wizzair mi wypłacił. Ani pensa nie zapłaciłem. Uczciwie wygrali to i spory procent im się należal. Tak to działa na Zachodzie. Nie wierzą.

Melania Trump za same tylko insynuacje tabloida Daily Mail, otrzymała ponad 3 miliony funtów odszkodowania! Nie płakała w mediach, że tabloid ją brzydko i kłamliwie przedstawił, tylko natychmiast uruchomiła swoich prawników, którzy w 2 tygodnie już mieli ugodę z oszczercami, obawiającymi się procesu. Ta islamska lewuska pewnie jeszcze drży ze strachu, że dostanie od Ziemkiewicza pozew. Głupia, że się boi.

Nasze biedactwa siedzą cichutko i płaczą w kącie, jacy oni biedni i pomawiani. Grają na litość wobec nierozumiejącej niuansów prawnych zachodniego świata czeredy. I tak prawica przegrywa na samym starcie.Lubię to! Skomentuj22 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale