3 obserwujących
13 notek
4847 odsłon
  150   0

Biden i Merkel oddali Ukrainę Putinowi

Jakoś temat znany, a nikt o nim nie napisał. Dziwne.

Przecież to oficjalne i powszechnie znane fakty.

Rosja gromadzi wielkie siły na granicy z Ukrainą. Putin grozi Ukrainie wojną.

Co robią w takiej sytuacji ich sojusznicy, którzy za oddanie arsenału nuklearnego przez Ukrainę gwarantowali temu krajowi bezpieczeństwo i międzynarodową ochronę.

Oczywiście oszukali Ukraińców. Nie dość, że nie mają zamiaru Ukrainy przed Putinem bronić, to w dodatku nie pozwalają się Ukrainie odpowiednio uzbroić, aby sami mogli bronić sami swego kraju.

Podłość do potęgi.

https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-amerykanskie-media-usa-wstrzymaly-pomoc-wojskowa-dla-ukrainy,nId,5702980

Prezydent Ukrainy błagał Merkel aby zniosła blokadę (sic!) na zakup przez nich broni i to broni defensywnej (sic!).

Bez szans.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-12-13/niemcy-bild-zelenski-blagal-merkel-o-zniesienie-blokady-na-zakup-broni-z-panstw-nato/

Putin, który po latach prezydentury Trumpa praktycznie nie istniał w międzynarodowej polityce, został ponownie wyniesiony na światowe salony przez lewackiego prezydenta Stanów,  Bidena.

Biden nie tylko wyciągnął Putina z mysiej nory, do której zagnał go Trump. Nie tylko fotografował się w uśmiechach z despotą z Kremla, ale wycofał wszystkie sankcje wobec budowy NS2 czyli umożliwia Putinowi zarabianie miliardów dolarów za syberyjskie surówce, których ten tyran przecież nie przeznaczy na poprawę życia ludności, a przeznaczy na zbrojenia.

Merkel zdradzając Ukraińców dobiła nie tylko Ukrainę, ale i dobiła jakiegoś dilu z Czekistą z Kremla. Jakiego? Cóż, może się kiedyś dowiemy, może nigdy.

Niemniej nie sądzę, żeby Putin był na tyle głupi, aby faktycznie Ukrainę zaatakować. Po co miałby to robić?

Jak widać na załączonym obrazku, światowi przywódcy jedzą Putinowi z ręki, a ten osiąga wszystkie swoje cele bez walki, tylko gniewnie pomrukując.

Tym bardziej, że dzięki Niemcom sporą część Europy trzyma w gazowym szachu, a idzie sroga zima.

Takich przywódców mamy w kręgu naszej cywilizacji. Takie tchórzliwe i pozbawione wyobraźni elity rządzą Zachodem i przy pomocy sprzedajnych mediów, sterują opinią publiczną. Dla tych chłystków wrogami są państwa narodowe, nasza chrześcijańska tradycja, nasze pragnienia i dążenia. 

Tchórzliwe Chłystki potrafią tylko uniżenie się kłaniać wrogom naszej cywilizacji. Wschodnim despotom, islamskim agresorom i najróżniejszym dewiantom i wszelkim wrogom tradycyjnego modelu naszego życia.

Jest to nauka także dla Polski i Polaków. Już jaśniej się nie da wyjaśnić, na kogo w razie konfliktu z Rosją możemy liczyć, a na kogo absolutnie nie.

Lubię to! Skomentuj12 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale