Apocalipsis cum figuris
"Napisz więc to, co widziałeś, i to, co jest, i to, co potem musi się stać" Ap 1, 19.
0 obserwujących
30 notek
9640 odsłon
2196 odsłon

Koniec z gotówki to zwycięstwo PiS-u nad wolnym narodem

/źródło ilustracji: domena publiczna
/źródło ilustracji: domena publiczna
Wykop Skomentuj7

Żyjemy w czasach, kiedy zlikwidowano wymienialność pieniądza na złoto (nie mylić z kupnem i sprzedażą w agencjach). Na siłę, tzn. przy pomocy ustaw, likwiduję się realny pieniądz i zamienia się go na tzw. wirtualny, aby mieć kontrolę nad prywatną własnością jaką jest pieniądz. Kontrolowanie przez państwo własności indywidualnej jest rodzajem represji, która prowadzi do zniewolenia.
Ludzie opamiętajcie się, bo na waszych oczach robią z was niewolników! Sugerują wam, że dobre jest słodkie niewolnictwo polegające m.in. na bezkrytycznym słuchaniu polityków, którzy wszystko robią po za oczami, aby utrzymać siebie i swoje rodziny przez opodatkowywanie wszystkiego, co człowiek posiada.
To początek naszego zniewolenia, ale to gorsze jeszcze nadejdzie i to szybko. Będzie to świat niewoli cybernetycznej, czyli masowej i powszechnej kontroli człowieka i jego umysłu. Tak stanie się, gdyż rządzący światem, którzy mają w naszym kraju swoje agendy, muszą tak uczynić, bo wolny, myślący i twórczy człowiek jest zagrożeniem dla bankowego, ekonomicznego i politycznego interesu wybranych. Początkiem zniewolenia narodu przez PiS będzie likwidacja gotówki!

A co na to powie Łociec Daj-rektor (skojarzenie przypadkowe, ale przypadków ponoć nie ma) - wielki miłośnik PiS-u? Przecież dawanie na tacę przy pomocy diabelskich urządzeń - kajdan elektronicznych nie będzie zgodne z ideą religijną człowieka jako wolnej, posługującej się wolną wolą, od Boga pochodzącej  istoty!

.

image

/źródło ilustracji: Demotywatory. pl, link: https://demotywatory.pl/4587832/Skoro-niewolnictwo-zostalo-zakazane/

.


Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Gospodarka