LUPUS IN FABULA
"Napisz więc to, co widziałeś, i to, co jest, i to, co potem musi się stać" Ap 1, 19.
2 obserwujących
83 notki
19k odsłon
218 odsłon

Robactwo astralne zagrożeniem ludzkości

Wykop Skomentuj3

  Robactwo astralne jest zagrożeniem dla ludzkości. Wczoraj jechałem pociągiem z Rzeszowa, gdzie mieszkam, do Przemyśla. W czasie tej krótkiej podróży miałem okazję usłyszeć rozmowę dwóch dziwnych mężczyzn, bo na czarno ubranych starszych, których twarze sugerowały, że nie są duchownymi z powszechnej denominacji religijnej, lecz jakimiś wyznawcami mało znanej sekty. W każdym razie mieli długie włosy i siwe brody, czego nie noszą duchowni, aby nie straszyć dzieci.
  Przysłuchiwałem się mimo woli ich rozmowie, ponieważ siedziałem naprzeciwko i po prostu nie miałem innego wyjścia. Rozmawiali oni na temat jakiejś ludziom nieznanej inwazji ciał astralnych, obcych rodzajowi ludzkiemu. Chodziło tu o robactwo astralne, które pożera ludzką duszę i umysł. Zdaniem tych dwóch magów ludzie hodują w sobie takie robale. Robale astralne żywią się ludzką negatywną energią, czyli grzechami jak zawiść, nienawiść, złodziejstwo pycha i rozpusta. Ich istnieniu w ciele sprzyja też dieta bogata w skrobię, cukier i uzupełniana truciznami jak alkohol i nikotyna, również o glifosacie wspominali.
 Zdaniem tych rozmówców jedynym lekarstwem na wytępienie robactwa astralnego jest post, czyli dieta bez cukru, skrobi i alkoholu oraz dobre uczynki, dobre, myśli i czyny jak okazywanie miłosierdzia i współczucia. Wtedy te paskudztwa wysychają i przestają świecić, bo ta diabelska poświata jest właśnie tą trutka dla umysłu ludzkiego (chodzi tu m.in. o modne i powszechne życie w iluzji, np. złudzenia polityczne i handlowe).
  Dowiedziałem się, że ludzkość oszaleje wkrótce z powodu pandemii robali astralnych pożerających głównie mózg ludzki i wskutek tego przeobrazi się homo sapiens w homo zombiensis.
   W pewnej chwili znudzony tymi bajkami, przysnąłem i gdy się obudziłem to już nie było tych czarnych postaci, a wkoło siebie widziałem przez chwilę tylko łażące po ludziach przezroczyste, ale trochę białe, tłuste, świecące robale. Pomyślałem sobie, że ta inwazja jest faktem dokonanym, a ja musiałem się o tym dowiedzieć, aby wam napisać, czyli przekazać ludzkości wiadomość o możliwej katastrofie.
  W każdym razie widząc na ludziach te robale, nie zauważyłem ich na sobie. Zatem pomyślałem sobie, że ci mężczyźni wybrali specjalnie mnie jako wolnego osobnika od tych pasożytów. Z moralnego punktu widzenia to poczułem się zobowiązany do przekazania tej wiadomości publicznie, co niniejszym czynię!  

Nawracajcie się i czyńcie pokutę!

Jeśli wiesz,  co przedstawia ten obraz, to znaczy, że jeszcze nie pożarły Cie robale astralne!

image

 Pieter Lastman, Jonasz i wielka ryba, 1621 r. (domena publiczna)
Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale