LUPUS IN FABULA
"Napisz więc to, co widziałeś, i to, co jest, i to, co potem musi się stać" Ap 1, 19.
1 obserwujący
51 notek
14k odsłon
213 odsłon

Ludzie pochodzą od dinozaurów! To nie żart

Wykop Skomentuj12

Ludzie pochodzą od dinozaurów! To sprawa prosta i oczywista. U ludzi odkryto pewien gen taki sam jak u gadów. Gady zaś pochodzą bezpośrednio od dinozaurów i nie jest wykluczone, że owe prehistoryczne gady taki gen miały. To gen RD 234 odkryty niedawno w USA.
Tożsamość tego gadziego genu z jego ludzkim odpowiednikiem wskazuje, że ludzie mają związek z drapieżnymi dinozaurami sprzed setek milionow lat. W ten sposób można wytłumaczyć zło, agresywność i napastliwość tzw. homo sapiens.
To po dinozaurach ludzkość odziedziczyła swoją brutalność i zdolność do czynienia zła. Wszystkiemu winne są dinozaury! Nie jest wykluczone, że ten gadzi gen prehistorycznego pochodzenia jest niczym innym jak teologiczny grzech pierworodny, o którym całkiem poważnie pisał św. Augustyn w "Państwie Bożym".
Mamy w sobie wrodzoną zdolność do czynienia zła, a to właśnie skutek tego  dinozaurowego genu!
Przychodzimy na świat skażeni grzechem pierworodnym, którym jest dotknięciem palcem szatana, diabelskim znamieniem, bo każdy grzech od diabła pochodzi.
A diabeł to smok! A smok to gad, a gad to dinozaur itd. Nie wierzycie? To dlaczego Apokalipsa mówi o smoku jako ucieleśnieniu zła, a przecież według dawnych przyrodników i teologów smoki  uważano za gady (dokładnie to węże latające), zatem mają ten gen od dinozaurów.

"I pochwycił Smoka, Węża starodawnego, którym jest diabeł i szatan, i związał go na tysiąc lat" Ap 20, 2;

"I został strącony wielki Smok, Wąż starodawny, który się zwie diabeł i szatan, zwodzący całą zamieszkałą ziemię, został strącony na ziemię, a z nim strąceni zostali jego aniołowi" Ap 12, 9..

image

.

Gastonia burgei dinosaur  (il. z domeny publicznej)

Wykop Skomentuj12
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale